1 f* 9 Herman Heupperman Kees de Vriend Gerard van den Berg stille bij groot verlies X Alexandra Markusse Uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl 0113 214 291 =S OVERIGE BERICHTEN Tot ons groot verdriet is, kort na het overlijden van zijn zeer geliefde vrouw, overleden onze lieve vader, schoonvader en zeer lieve en belangstellende opa sinds 1991 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau ruim 60 jaar gelukkig getrouwd geweest met Corrie Heupperman - Luijsterburg (t 12 juli 2019) Amsterdam, 15 mei 1934 Goes, 15 december 2020 Janneke en Rob Wessel en Charlotte Lieke en Keith Christien (in herinnering) Erik en Yvette Marissa en Rick Mike Jaheim Owen Alyshia Beukenstraat 128, Goes Correspondentieadres: Beukenstraat 151,4462 TS Goes De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken onze huisarts, dr. M. van der Stoep, de medewerkers van thuisorganisatie Allévo en de verpleegkundigen en vrijwilligers van hospice "Het Clarahofje" voor hun inzet, steun en liefdevolle zorg. Anna Paulina van de Walle-Verschuren Anneke Piet van de Walle Wij zijn geraakt en bedroefd door het bericht van het overlijden van ons bestuurslid Gerard was lid van het bestuur van MFC De Statie in Sas van Gent. In onze herinnering zal hij voortleven niet alleen als een vakbekwaam bestuurder maar zeker ook als een vriendelijk en beminnelijk mens. Wij wensen zijn vrouw Lily, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het bestuur en de medewerkers van MFC De Statie Lieve oma, Wat zullen we je missen Liefs COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties maandag 21 december 2020 PM En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Met veel verdriet, maar berusting in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame mama, schoonmama, oma en omama weduwe van Graauw en Langendam, 27 april 1924 t Hulst, 19 december 2020 Vogelwaarde: George en Annemieke Senne Nina Hulst: Jeanine en Eddy Jeroen en Sabine, Belle, Bibi Robbert en Sophia Anne en Rutger-Jan Terhole: Luciën en Sterra Yannick in liefdevolle herinnering MHou en Kenny, Lisa Correspondentieadres: Moerschansstraat11,4561 ZR Hulst Wegens de richtlijnen betreffende COVID is er geen condoleancebezoek en zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'ZorgSaam voor hun liefdevolle zorgen. Terug naar de bron Baarlands oudste inwoner is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving rustig ingeslapen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, lieve opa en overopa 15-2-1950 A. Barentsen 4 maart 1921 Baarland 18 december 2020 Baarland Anna de Vriend - Barentsen Oosterbeek Nel de Vriend en Paul Broere t Jelle Freek en Noelia, Lukas Middelburg Ria Dekker - de Vriend en Willem Dekker Wietse t Eva en Rogier Driebergen Huib de Vriend en Caroline van de Veerdonk Schansstraat 4,4435 AJ Baarland Onze bijzondere dank gaat uit naat thuiszorg Allévo en allen die altijd voor ons klaarstonden. De begrafenis zal in besloten kring te Baarland plaatsvinden. Jeroen, Sabine, Belle en Bibi Robbert en Sophia Anne en Rutger-Jan Senne Nina Milou, Kenny en Lisa Yannick-in-ons-hart Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl kracht FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. I medki l|l' W apg y familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29