8 FAMILIEBERICHTEN Aart van den Hoek - Rob - Jf ROB RENTMEESTER J? Jan de Jonge Jan de Jonge ~Aad ROBERTUS THEODORUS MARIA RENTMEESTER maandag 21 december 2020 OVERLEDEN Veel te vroeg van ons heengegaan Inge Tupanwel-Adriaansen Ze was een lieve schoondochter, schoonzus, tante en oma van onze familie, en bovenal de soulmate van onze grote broer. Je hebt je strijd waardig gestreden. Middelburg: D. Tupanwelt E. Tupanwel-Pelupessy Middelburg: Tonny&lnge Shaylea Dennis Santino Nicky Yvaiy Oost- Souburg: Loes Preben Kayleigh Isayah Brian Charlotte Middelburg: Chris &Annemarieke Charella Naroa &Jaïro Middelburg: Nicole Rafaël Cheyenne Rafael Luca Sheneequa Nick Daoed t Apeldoorn: Jennifer Carol Laszlo Cailen Liefste vriendin, voor altijd in ons hart. Inge Tupanwel Love You V Annemarie en Han. Tot ons grote verdriet is Inge Tupanwel-Adriaansen overleden maar in onze harten leeft zij voort. We zijn haar dankbaar voor haar inzet als voorzitter en raadslid Wij wensen Jerry en familie heel veel sterkte toe SP Middelburg Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Inge Tupanwel-Adriaansen Raadslid van de gemeente Middelburg in de periode 2016 - 2018 Voor haar inzet voor onze gemeente zijn wij haar zeer erkentelijk. Ze heeft zich in die periode stevig en in heldere bewoordingen ingezet voor de inwoners van Middelburg. Onze deelneming gaat uit naar haar gezin en allen die haar lief hebben. Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg Met liefde en verdriet, maar met de allermooiste herinneringen hebben we afscheid genomen van: Mijn allerliefste man, onze zorgzame vader, schoonvader en fantastische Opa *27 maart 1935 1 17 december 2020 "We gaan je ontzettend missen." Jannie de Jonge - Goense Kees, Mary en Frederïke Sjaak, Janine, Wesley en Cindy, Rowan en Laureïle Johan en Emanuela, Diva Carla, Stephanie en Kaan, Noah en Lynn Julianastraat 19,4451 BS Heinkenszand De rouwdienst voorafgaande aan de crematie plechtigheid wordt gezien de huidige omstandigheden in besloten kring gehouden op woensdag 23 december. Groot is de leegte, die hij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Huib Goense - in liefdevolle herinnering Janna Goense - Rijk Gerard Goense - in liefdevolle herinnering Dora Goense - Verschoore Jacqueline - Richard Annemiék - Ramon, Milou Davy Niek - Noah Anja - Peter Pim - Sanne Danny Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse opa 16 december 1948 f 17 december 2020 Ellen van den Hoek Niels van den Hoek Miranda van den Hoek - Gommers Kayley Noël Luuk Sjoerd van den Hoek Marsha van den Hoek - van den Bos Fleur Jesse Bernhardstraat 29 4328 BR Burgh-Haamstede De crematie zal naar de wens van Aad in besloten kring plaatsvinden. V Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, trotse vader en opa Echtgenoot van Geertruida Maria Rentmeester-Rijk Truda Toots Lucien Sandra Yoran Senna Lydia Klaas Luca Lieke Correspondentieadres Groenedijk 9, 4441 TH Ovezande De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. "X Met veel verdriet moeten wij aficheid nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Zijn lieve persoonlijkheid zullen wij nooit vergeten. Ovezande-Goes: Rinus (in herinnering), Corry en Hans Axel: Bas en Els Terneuzen-Hulst: Hans en Matty (beiden in herinnering) Heinkenszand: Riet en Jan Ovezande: Tom en Tiny Goes: Harry en Nanny Heinkenszand: Jos en Janny Kinderen en kleinkinderen Op het alleronverwachts voor ons, maar op Gods tijd, is ons ontvallen de heer A. J. (André) Zandee In de achterliggende jaren heeft hij met de hem geschonken gaven de kerkvoogdij op administratief gebied en in de advisering ter zijde gestaan. Wij zullen hem en zijn bijdrage aan het werk van de kerkvoogdij zeker missen. De kerkvoogdij van de HHG te Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 28