T 16 FAMILIEBERICHTEN ^4\ Gerard van den Berg LC Cornelia Jacoba Duijnkerke - de Muijnck JUBILEUM OVERLEDEN Albert Bolink Corrie Duijnkerke - de Muijnck Pieter Joziasse -Piet- Piet Joziasse Cees de Visser Edith van den Hoek Ostende n tl Als liefde zoveel jaar kan duren een halve eeuw al bij elkaar we zingen voor het gouden bruidspaar: zij leven tangzij leven hoog!! Gefeliciteerd Pap en Mam! René, Anja, Saskia, Lotte, Joery en Aaron Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom. Dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven. Wij herinneren ons hem als een eenvoudig, tevreden en sympathiek mens. Wij wensen Lily, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Rob en Ineke van Avermaete-van den Berg Karin en Lard Sverre Maera Tommy en Shira Vlissingen, 17 december 2020 Verdrietig nemen wij afscheid van onze geliefde en altijd belangstellende zwager en oom In onze familiekring zullen we hem zeer missen. David t en Thora van Damme-Reid Piet en Janny van Damme-van den Berge Betsy en Wim t Zandee-van Damme Joke en Gerard t Nagelkerke-van Damme Ad van Gils Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Weduwe van Jan Duijnkerke E.J. Nieuwenhuijse - Duijnkerke G. Duijnkerke A.F. Duijnkerke - Speijkers J. Duijnkerke L. Duijnkerke - Koeman L. Duijnkerke - Poppe S. Kesselaar - Duijnkerke C. Kesselaar M.A. de Muijnck-Ruijsaard Neven en nichten In liefde gedenken wij ook hen die ons zijn voorgegaan. 16 december 2020 't Is al goed wat m 'n Hemelse Vader doet. Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen we u mee dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze geliefde moeder, oma en overoma Sinds 16 januari 2010 weduwe van Jan Duijnkerke Borssele, f Goes, 28 maart 1921 16 december 2020 Borssele: Jan en Dig Anne en Michiel Lilian en Ronald Ine en Mare Linde en Mark Job en Doyenne Borssele: Pieter en Maija Harry Kyra en Johan Ilja en Ronald Gerben en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westsingel 25,4454 AJ Borssele Door de huidige omstandigheden is er geen gelegenheid voor persoonlijke condoleance. Wij waarderen uw medeleven maar stellen het op prijs om deze schriftelijk te ontvangen. De rouwdienst wordt gehouden in besloten kring D.V. maandag 21 december om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Borssele en is te beluisteren via kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Droevig hebben we afscheid genomen van mijn zwager en oom J. van Baaien A. van Baaien - Joziasse (in herinnering) Willeke Anco Sija Michel Pim Esther Elise Richard Goes, 12 december 2020 J.A. van der Goeskade 10-03 4461 BH Goes Wé zullen je missen. Op maandag 14 december is onze dierbare vriendin na een kort ziekbed overleden. Aan een vriendschap van meer dan 45 jaar is een einde gekomen. 05-11-1941 Ankie, Syl, Wil en Ilse vrijdag 18 december 2020 PM Verdrietig geef ik u kennis dat de Heere van mij heeft weggenomen mijn broer Waarde, 4 maart 1946 Goes, 12 december 2020 Wim Joziasse Frambozenstraat 24, 4462 EL Goes In verband met de huidige omstandigheden hebben de rouwdienst en de begrafenis op donderdag 17 december in besloten kring plaatsgevonden te Goes. Na een lange periode van strijd voor zijn gezondheid Is nog onverwachts van ons heen gegaan onze broer en zwager Wij wensen Leny en de kinderen en kleinkind heel veel kracht en sterkte in deze moeilijke en zware tijd. A. de Visser t K. de Visser t L. de Visser-Ruschem A. de Visser J. M. de Visser-Hillebrand J. Struijk t I. Struijk-de Visser L. Raas C. Raas-de Visser A. de Visser M. de Visser-de Klerk en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44