It dpg FAMILIEBERICHTEN 17 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten donderdag 17 december 2020 Cees Marijs COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten media l|l' I meaia In de leeftijd van 77 jaar is geheel onverwachts overleden onze geliefde zwager Sterke de Heer zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen met dit pijnlijk verlies. Arnemuiden: J. Siereveld (in dierbare herinnering) G. Siereveld - van Belzen B.J. Siereveld (in dierbare herinnering) J. Meerman - Siereveld C. Meerman C .J. Siereveld A. Lourense - Siereveld (in dierbare herinnering) C. Lourense (in dierbare herinnering) L. Siereveld (in dierbare herinnering) Colijnsplaat: H. Siereveld (in dierbare herinnering) P. Siereveld - van Belzen (in dierbare herinnering) Bas en Riet N. Siereveld - Versluis (in dierbare herinnering) Anemuiden: C. Meerman - Siereveld A. Meerman (in dierbare herinnering) D. de Meulmeester - Siereveld P. de Meulmeester E. Siereveld (in dierbare herinnering) Colijnsplaat: J. Siereveld L.L. Siereveld - de Regt J. Siereveld (in dierbare herinnering) T. Siereveld - Coppoolse Anemuiden: J. Sierveld E.A. Siereveld - van de Velde B. Siereveld P.H. Siereveld - de Regt neven en nichten Anemuiden 14 december 2020 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45