COLOFON Familieberichten dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Eric de Vliegere Eric de Vliegere Josephus Franciscus van Troost -Joos- Willy Gerardus Volleman Eric Je -li' Na vele overwinningen heeft hij nu de strijd verloren. Onze lieve pa, opa, vriend, broer en schoonbroer 25 - 05 -1942 Hulst 1 13 -12 - 2020 Hulst Lise-Lotte en Gavin Fay en Fenno Jared Gemma Paelinck - Ferket Dimitri en Barbara Merel Willem Alexander en Maike Hein Puk Fien Familie de Vliegere Koewacht, 14 december 2020 Corr.adres: Vlasstraat 12,4576 BB Koewacht Clingedijk 3,4564 CA Sint Jansteen De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatshebben op donderdag 17 december om 11.00 uur. De dienst is live te volgen via: www.degeslooteneboom.nl/ online-livedienst—condoleanceregister Vele jaren hen jij hij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven, 't was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw tot weldoen bereid. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Irma Maria Mahu Graauw en Langendam, 12 juli 1934 t Hulst, 14 december 2020 HulstIrma Graauw Kuitaart Graauw Reggyt Christian en Han Laura en Laurens Kelly en Rens Reggy en Jolanda Julia en Niels Sarah Vogelwaarde Nancy en Anton Remco Iris Correspondentieadres: Truffinoweg 204 4561 NT Hulst Donderdag 17 december is er van 19:00 - 19:30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Veel dankbaarheid en waardering gaat uit naar alle medewerkers en het verplegend personeel van ZorgSaam St. Antonius en de Blaauwe Hoeve met name Groepswoning 240. Celina Rosalia Volleman-Maenhout Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten We zullen je niet vergeten. Met fannilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 16 december 2020 ZV Na vele jaren met een afnemende gezondheid is de vriend van onze (schoon) zus Gemma overleden We wensen Gemma en zijn dochter Lise-Lotte en de kinderen veel sterkte toe. We verliezen in Eric een sympathieke man! Leo in herinneringen Dora Ferket-D'Hert Marie-José in herinneringen Antoine Heijens-Ferket en Christianne Annie en Fons Huijsmans-Ferket Gerard en Ria Ferket- van de Vijver Willy en Marieke Ferket- de Waal Robert en Ingrid Ferket- Freijser Magda en Karei Bosman- Ferket Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en n/'et kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is mijn Lieve man, onze lieve pa, opa en over-opa overleden... echtgenoot van Graauw en Langendam, 17 augustus 1927 t Terneuzen, 13 december 2020 Terneuzen: Celien Volleman-Maenhout Heikant: Nelly en Wilfried van Houte-Volleman Mark en Severine Karin en Arjen Mauk, Joppe Koninginnelaan 2 kmr 119,4532 BP Terneuzen In verband met alle maatregelen vanuit het RIVM zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van hem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Onze dank gaat uit naar Wijkteam binnenstad Hulst en Bachten Dieke afdeling Somatiek 1 voor alle goede zorgen. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Paul en Marlies, Frans en Jenny, Erich en Marja, Ed en Annette, Carl en An, Roger en Jacqueline, Patric en Petra ,Theo en Patrice, Martijn en Lieke, Marco en Evelyne, Frank en Brigitte, Remco, Anouk B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 58