12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Aaltje Antje de Jong - Alie - Willem Dekker Carlos de Craene Boudewijn Kaijser Rinus Karelse Froukje Johanna de Vries-Warnar Willem de Vries Een handdruk, knuffel of laatste kus, Mochten we je niet meer geven, Maar we zijn dankbaar, voor alle liefde die we van je kregen. Met vele mooie herinneringen nemen we afscheid van onze vader, schoonvader, opa en oude opa echtgenoot van Fransje Koster 113-11-2012 Axel, 13-06-1924 Axel, 114-12-2020 Alles heeft zijn tijd..... Prediker 3 Martin en Clara Dekker-van Cadsand Sarina en Jos de Schepper-Dekker Tamar Willeke en Ivo Matthijs-Dekker Evert en Imke Wouter en Patricia Dekker-Dees Lucas, Thijs, Florine en Willem Janna t Greetje en Bram de Hullu-Dekker Esther t Nico de Hullu en Monique Fopma Sébastiaan Correspondentieadres: M.W. Dekker Boslaan 27 4571SW Axel De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. De dienst is live te volgen op zaterdag 19 december om 10.30 uur via: https://deridder.uitvaart-online.nu/client Inlog: WD1912 Heel veel dank aan de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ de Vurssche, afdelingen Spui en Zuivelstraat, voor de liefdevolle verzorging. Genoten, Geleefd, Gewerkt en Gevochten Robert Je was een goede schoonvader en blijft een goede vriend. De herinneringen zullen altijd blijven. Rust zacht. Erwin Ik wens Marie-Louise, NatasjaAnnika en familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. woensdag 16 december 2020 ZV Dichter bij jou wil ik zijn. Ik voel de pijn van herinneringen die er niet meer zijn. Dichter bij jou zal ik zijn met je verdriet, ook al weet je niet dat ik dichter in jou mijn hele leven al van je hou. In volle vrede is na een werkzaam en zorgzaam leven van ons heengegaan mijn moeder, mijn schoonmoeder, onze oma en omaatje, onze zus en schoonzus echtgenote van Frans Raymond Blomme 122 maart 2013 Smallingerland, 28 november 1946 t Goes, 13 december 2020 Waterlandkerkje: Linda en Patrick Datthijn-Blomme Monica Angelo en Esmeralda Jayden, Simon Broers en zussen, schoonzussen en schoonbroers Een speciaal woord van dank aan alle mensen die Alie zo liefdevol verzorgd hebben. We zullen in besloten kring afscheid nemen van Alie. Klein Brabant 22,4508 NG Waterlandkerkje Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Een bijzonder mens is van ons heengegaan. Wij zijn dankbaar dat hij zijn leven met ons deelde. We nemen afscheid van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa Carlos echtgenoot van Erna van den Broecke Lid in de Orde van Oranje-Nassau Sluis, 13 april 1939 t Aardenburg, 13 december 2020 Aardenburg: Erna de Craene-van den Broecke Sluis: Marnick en Marie-José Mireille en Jethro Matz Marley Maaike en Joey Ja icey Sem Goes: Tonny Klaartje en Ramond Wouter en Rowan Aisah Aya Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol verzorgd hebben. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Gaaiperswei 44,4527 HD Aardenburg Denk aan mij: in de regen, als een troostende omhelzing in de mist, als een tedere bescherming in de mind, als een zachte fluistering in de zon, als een marme koestering ik ben om je heen, als een stille levenskracht ik ben nog steeds in leven, door mijn nageslacht Boudewijn In de bloei van zijn leven en met grootse plannen voor de toekomst is na een tragisch ongeluk uit ons leven weggerukt onze lieve in de leeftijd van 54 jaar. Giona Kaijser Valentina Lini M.A.R. Kaijser-de Rooij J.C. Kaijser f Andrea en Peter Duerink-Kaijser Elles en Stephen Mika Alessandra Invernizzi Rome, 13 december 2020 Correspondentieadres: Stuvesande 34,4532 MH Terneuzen De crematie zal in Rome plaatsvinden. Wij willen Boudewijn herdenken op vrijdag 18 december om 10.30 uur. Mocht u de livestream willen volgen, kunt u zich aanmelden via info@deridder-uitvaart.nl Bedroefd zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Lenie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Adrie t en Marieke Karelse - van der Maas Gideon en Seenuan Karelse - Sommaneedetsakn Riet en Kees t Sinke - Karelse Ko en Jo Karelse - Geschiere neven en nichten Koudekerke, 13 december 2020 Ze bracht geluk en vreugde, gelijk een zonnestraal... In Liefde Losgelaten Lid in de Orde van Oranje-Nassau echtgenote van Haaften, 15 september 1951 t Oostburg, 13 december 2020 Oostburg: Willem de Vries Hoek: Wouter de Vries Groede: Cathy en Bart van den Hemel Mason Oostburg: Judith en Jerryl Overeem Raegan, Jaelyn Pollux 30,4501 GB Oostburg In verband met alle maatregelen vanuit het RIVM zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Geen bloemen, maar graag een donatie voor KiKa Onze dank gaat uit naar dr. de Bruijckere, ZorgSaam afdeling Oncologie en ZorgSaam Thuiszorg voor alle goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 57