Y FAMILIEBERICHTEN 13 Ria Franse - de Meij Jo van Strien - de Koeijer Laurina van Sabben-Deurloo DANKBETUIGING Piet van der Burgh BERICHTEN Je hebt altijd alles voor ons gedaan. Het is goed zo... Je mag gaan. Verdrietig, maar dankbaar dat we samen nog afscheid hebben mogen nemen van onze allerliefste zorgzame moeder, oma en overgrootoma 3 februari 1931 Ovezande 14 december 2020 Ko Franse f Lea en Han Walter en Poliana Gianfranco, Aminah Dafne Anouk en Jeroen Maud, Tess Rachèlle Pippi, Nina Amber en Rick Roxy Leo Correspondentieadres: Pastoor Fransestraat 6,4441 AX Ovezande We nemen afscheid in besloten kring. We willen hetzorgteam van SVRZ bedanken voor hun liefdevolle inzet en goede zorg. Evenals dr. Van Werkum voor de bijzondere betrokkenheid en begeleiding. Zijn werk, zijn kracht, zijn interesse voor het leven. Zijn moed, zo sterk. Hij heeft er alles voor gegeven. Met groot verdriet en een hart vervuld van trots en mooie herinneringen laten we weten dat is overleden onze Lieve man, vader en opa Hendrik Pieter Poppe - Henk - Middelburg 20 maart 1948 t Vlissingen, 11 december 2020 Westkapelle Zoetje Poppe-Verhuist Waalwijk Remco Poppe Ashley Danique Middelburg Hendrik Poppe Damayanthi Geertse Gemma Gioia Bergen op Zoom Corinne Poppe Ronny van Loon Tomas Correspondentieadres: Jakob Brasserstraat 11,4361 AV Westkapelle De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats op 18 december. We nodigen u van harte uit om in de stoet mee te lopen vanaf 14:00 uur 'Bij de koster', Markt 65 te Westkapelle en aansluitend de begrafenis bij te wonen op de begraafplaats, Huijgensstraat 2 te Westkapelle. Rinus Karelse Adriaan van Sabben DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAARI woensdag 16 december 2020 PM Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante echtgenote van Jan van Strien Aan Gods liefde toevertrouwd. Dat dit vertrouwen ook Jan, kinderen en (achter-)kleinkinderen troost en sterkte mag geven. Yerseke: Corry en Willem t Bakker-de Koeijer 's-H.H.kinderen: Ditty t en Jaapt Lokerse-de Koeijer Kapelle: Dies en Paulien de Koeijer-de Jager Tanilba Bay: Sas en Joan de Koeijer-Vale (Austr.) Kayt Goes: Cobie en Joop t Jobse-de Koeijer Middelburg: Ina en Adri Kole-de Koeijer Vlake: Jos t en Matty de Koeijer-Schrijver Ouddorp: Fina en Piet van der Stoep-de Koeijer Harlingen: Janny en Hans t van Stee-de Koeijer s- Gravenpolder: Martha de Koeijer Bleskensgraaf: Gerard en Bep van der Dussen- van den Bergh Forra t (achter-)neven en nichten Hansweert, 10 december 2020 Bedroefd zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Lenie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Adrie t en Marieke Karelse - van der Maas Gideon en Seenuan Karelse - Sommaneedetsakn Riet en Kees Sinke - Karelse Ko en Jo Karelse - Geschiere neven en nichten Koudekerke, 13 december 2020 Je was niet zomaar een moeder Je was onze moeder Je was niet zomaar iemand Je was voor ons bijzonder Een mens om van te houden Was je er nog maar Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alle warmte en hartelijkheid waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Zij bereikte de leeftijd van 89 jaar. Marianne en Jaap Rens en Adie Loes en Robert Roel en Cindy V Ella, Elai Hanneket en Jan Kelly Miranda Nina Jelle 12 december 2020 Correspondentieadres: Westsingel 116,4461 DP Goes Het afscheid zal plaatsvinden in besloten kring. Wij bedanken de zorgverleners van Alevo Goes en Ter Reede voor de liefdevolle zorg. heeft ons goed gedaan. We voelen ons gesteund door de vele persoonlijke herinneringen die wij van u mochten ontvangen. Dit heeft op ons een diepe indruk gemaakt. Onze hartelijke dank hiervoor. Familie Tramper-van der Burgh Familie Benschop-van der Burgh Familie De Munck-van der Burgh Middelburg, december 2020 COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTDDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Alle warme belangstelling na het overlijden van onze broer, zwager en oom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45