12 FAMILIEBERICHTEN v Cornelis Corbijn Cornelis Marijs Qeo Hurgó Cornelis Marijs OVERLEDEN Elizabeth Maatje Laurina Berwald-Wolf Cees Cees Corbijn Bevorderd tot Heerlijkheid Bep Abba Vader U alleen, U behoor ik toe. God heeft thuis gehaald onze lieve pa, schoonvader en opa Sinds 1 september 2018 weduwnaar van Pieternella Corbijn-Wattel Ritthem 19 maart 1935 t Veere 14 december 2020 Harderwijk Carien Corbijn Barneveld Lia en David Jan van Harten Jan Nelleke en Paul Niels Lisanne Sander Goes Renske Corbijn Goes Rianne Corbijn en Jan Gaakeer Arjan Bot (in herinnering) Jordi en Rebecca Onze dank gaat uit naar de medewerkers Nieuw Sandenburgh. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. fam. Corbijn Postbus 8046 4330 EA Middelburg Wij hadden u graag willen uitnodigen, maar wegens de huidige Corona maatregelen zal de dankdienst, voorafgaand aan de begrafenis, in besloten kring worden gehouden. U kunt de dienst wel met ons meebeleven via kruiskerk-middelburg.nl/liveopvrijdag 18 december vanaf 13.30 uur. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Uit de diepten roep ik tot u, HEER, Heer, hoor mijn stem. Israël, hoop op de HEER! Bij de HEER is genade, bij hem is bevrijding, altijd weer. Psalm 130 Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa 18 oktober 1943 Arnemuiden 14 december 2020 Grietje Marijs-Siereveld Jan en Els Marijs-Verhage Renée en Kaye Floor Carmen en Stan Chloé en Björn Christophe Boihka en Asrah a<t Jozias en Nathalie Marijs-la Grand Anouk Esmee Nikki Onze dank gaat uit naar iedereen die er voor hem was. Nieuwstraat 12 4341 AS Arnemuiden De afscheidsdienst wordt, in besloten kring, gehouden op vrijdag 18 december om 12.30 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente te Arnemuiden. De dienst is ook te volgen via kerkomroep.nl/Hervormde Gemeente Arnemuiden. De begrafenis zal omstreeks 14.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hier is ook "op gepaste afstand" gelegenheid tot condoleren. Qieve Qeo wij kunnen bet Dat je er niet meer bent nog niet geloven "Je wad mijn maatje, je wad mijn aLLed" Onze vader, opa en overgrootvader OVat gaan we jou midden Goed, 2J oktober 1Q31 Goed, december 2020 partner van 4rid "Brouwer Hinud en Carol JDilfrled en Jnge Rob en Sarin Divian en Bert kleinkinderen en a cbterkleinkinderen Corredpondentieadred: 'Ravelijn de Groene Jager 2 O 4461 DJ Goed De uitvaart beeft in bedloten kring plaatdgevonden. Plotseling is van ons weggenomen onze geliefde neef in de leeftijd van 77 jaar Tante Fien Matty en Rinus de Nooijer Jaap en Tonnie Marijs Arnemuiden, 14 december 2020 Karin Kaspers-Peters woensdag 16 december 2020 Met liefde hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder en oma weduwe van Cornells Berwald Middelburg, Middelburg, 11 februari 1933 13 december 2020 Ineke en Tim Jennifer Rebecca André en Ellen Nikki Kees en Mirjam Lara Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 73,4337 KP Middelburg De crematie vindt in besloten kring plaats. We zijn de medewerkers van verpleeghuis Buitenrust dankbaar voor de liefdevolle zorg. PM Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde broer. zwager en oom In de leeftijd van 85 jaar. Weduwnaar van Nel Corbijn - Wattel. Middelburg Suus van Luijk - Corbijn Middelburg Ineke Vereeke - Corbijn Cor Vereeke Monique, Axel en kinderen Liseth, Ramon en kinderen Hansweert Jaap Ocké Goes Ron, Martine Ocké-Verwijs en kinderen Hansweert Peter, Tamara Ocké-Polderman en kinderen Wij wensen Carien, Lia, David Jan, Renske, Rianne en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma. *Brunssum, tHeinkenszand, 10 februari 1950 13 december 2020 Albert Kaspers Els en Andreas Linnea Wij zijn dankbaar voor de goede zorg van de medewerkers van Allevo en in het bijzonder van huisarts Bruijnzeel-Nouwen. De crematie zal in familiekring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44