€4,98 €2,98 €2,98 €2,98 ONS ENERGIENET: VEILIG EN BETROUWBAAR €2,25 €1,98 WWW €3,00 €3,00 enduris groentehal middelburg nationalevacaturebank.nl/nieuwebaan vind jouw nieuwe baan op nationale vacaturebank Hommage aan de Gouden Eeuw Een eerbetoon aan de meesterwerken in het Rijksmuseum Bestel nu op pzc.nl/rijks Bospaddenstoelensoep Rijkelijk gevuld, uit eigen keuken Bospaddenstoelen per liter 250 gram Gekookte stoofperen Heel of in parten, uit eigen keuken Elstar appels 500 gram Gemengde gekleurde kleine tomaatjes Haricots verts 250 gram 250 gram Liever een drukke winkel vermijden? We bezorgen graag! Bestel online of vraag naar onze kerstbestellijst. Vandaag besteld, morgen in huis! Uw bestelling ophalen? Dat kan! Onze locatie aan de Kleverskerkseweg 12 in Middelburg is het ideale Pick Up Point met ruime parkeergelegenheid. Aanbiedingen geldig van wo 16-12 t/m do 24-12. www.groentehal.nl/shop Loods met Pick Up Point: Kleverskerkseweg 12 0118-578974 Winkel: Spanjaardstraat 18 0118-567145 Hele grote navelsinaasappels 6 stuks Clementines met blad 12 stuks Enduris is de regionale netbeheerder in Zeeland voor elektriciteit en gas. Enduris is onderdeel van Stedin Groep en staat voor veilig, betrouwbaar en kostenefficiënt beheer van de gas- en elektriciteitsnetten in Zeeland. Enduris is verantwoordelijk voor de aanleg, het onderhoud en de ontwikkeling van deze netten. Zeeuwse klanten rekenen op ons. Dag en nacht. Want energie is onmisbaar geworden in de wereld waarin wij leven. Via zonnepanelen, windmolenparken en grootschalige zonneweides wekken we steeds vaker duurzame energie op. Tegelijkertijd gebruiken we ook voortdurend meer elektriciteit, zoals voor het opladen van auto's, het verwarmen van woningen met warmtepompen en het koken op inductie. Dit alles vraagt om grote aanpassingen van ons energiesysteem. Want we willen dat al onze klanten nu en in de toekomst zorgeloos energie kunnen opwekken en gebruiken. Door flinke investeringen stijgen de netbeheerkosten voor een gemiddeld huishouden per 1 januari 2021 met 3,23,- per maand*. U betaalt deze kosten voor aanleg, beheer en onderhoud van het energienet via uw energieleverancier. Meer weten over onze tarieven? Kijk op www.enduris.nl *T.o.v. 1 januari 2020 Rijks, Masters of the Golden Age bevat de reproducties van 67 schilderijen uit de Eregalerij van het Rijksmuseum. Details uit de werken worden pagina na pagina verder uitvergroot, tot in het kleinste detail. Daardoor zie je bijvoorbeeld de gezichtsuitdrukkingen van de leden van De nachtwacht van Rembrandt. Een bijna microscopische blik op de schildertechnieken en het vakmanschap van de Hollandse meesters uit de Gouden Eeuw; dichterbij kom je niet, zelfs niet in het museum zelf. Koop de nieuwste uitgave nu met €15,- korting en tijdelijk gratis verzending in de webwinkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 26