II NIEUWS 13 Ex-verloofde doet aangifte tegen tv-ster wegens poging doodslag Microsoft Office incl. licentie Johnny de Mol en Shima Kaes zijn al jaren uit elkaar, maar hun explo sieve relatie leidt ruim vijfjaar later tot een ongekend hard conflict. De zoon van mediamagnaat John de Mol zou zich volgens Kaes in 2015 zeker drie keer schuldig hebben ge maakt aan zware mishandeling. De documenten die volgens haar juri disch adviseur Karim Aachboun dienen als bewijs, zijn ingezien door deze krant. Zo is er een opgenomen telefoon gesprek waarin Kaes de zoon van mediamagnaat van John de Mol beschuldigt van slaan, schoppen en een poging tot wurgen. In het gesprek ontkent hij niet dat er handtastelijkheden waren, maar stelt hij dat hij Kaes nooit zomaar uit het niets heeft geslagen. Er zijn foto's bij de aangifte gevoegd die onder meer een blauw oog, een gescheurde lip, blauwe plekken en bloeduitstortingen tonen. Dan is er een document uit 27 mei 2015 waarin haar huisarts spreekt van 'fysiek geweld'. Wat er exact zou zijn gebeurd, liet Kaes volgens haar adviseur onder ede vastleggen bij een notaris. Zo zou het stel op 12 januari 2015, Johnny de Mols verjaardag tijdens een vakan tie in het Mexicaanse Tulum, een woordenwisseling over De Mols cocaïnegebruik hebben gekregen, zo is in de aangifte te lezen. Volgens Kaes zou De Mol haar vervolgens hebben geslagen, geschopt, bo venop haar hebben gezeten en aan haar haren hebben getrokken, met als gevolg onder meer een opgezwollen oog. Op 2 maart 2015 zou, nadat De Mol het Edison Pop Gala in de Amsterdamse Harbour Club had gepresenteerd, opnieuw ruzie zijn ontstaan waarbij Kaes na een vuist slag ten val zou zijn gekomen. Even later, zo staat in de aangifte, kneep hij haar keel dicht en gooide haar daarna met het hoofd tegen een tafel. Toen zij 'weerloos op de grond Van zware mishandeling is geen sprake geweest en poging doodslag is absurd lag, heeft De Mol haar nog meer dere keren getrapt tegen haar zij/buik'. In datzelfde jaar zou ze op Ibiza weer rake klappen hebben ontvangen, onder meer tegen haar ribben zijn geschopt en zou een 'verstikkingspoging' hebben plaatsgevonden door haar keel dicht te knijpen en zijn hand op haar mond te drukken. Aachboun nu: ,,Er is gisteren aan gifte gedaan bij de hoofdofficier van justitie van arrondissementsparket Amsterdam. Aangezien mijn cliënte, mevrouw Shima Kaes, over de Nederlandse nationaliteit beschikt, zijn in deze aangifte ook de strafbare feiten in Tulum en Ibiza meegenomen. Ik zal dan ook in overleg blijven met de Mexi caanse en Spaanse justitiële autori teiten. Deze aangifte is zorgvuldig voorbereid en afgestemd met erva ren experts binnen ons netwerk.'' Shima Kaes 'vluchtte' na de ver broken verloving met Johnny de Mol naar Ibiza. Door het recent ver schenen boek De Mol: De Machtigste Mediafamilie van Nederland van Quote-journalist Mark Koster, waarin de vermeende mishande ling ook is beschreven, zou Kaes 'kampen met herbelevingen'. In de aangifte staat: 'Dat is de reden waarom zij, onder onze bescher ming, thans wel aangifte doet.' Johnny de Mols advocaat Peter Plasman: ,,Johnny de Mol neemt met verbazing kennis van deze ver halen, die hij ziet als de zoveelste ordinaire publiciteitsstunt van Aachboun. Van zware mishande ling is geen sprake geweest en poging tot doodslag is absurd, vooral na zes jaar. Deze trial by me dia past helemaal in de chantage van de familie De Mol door dezelfde Aachboun." Plasman verwijst naar een eer dere aangifte die hij namens de familie De Mol deed tegen Karim Aachboun. Dit als reactie op een brief van Kaes' juridisch adviseur die voorstelde tot een schikking te komen. De familie beschouwde dit schrijven als chantage en deed aan gifte van 'afdreiging'. Word een specialist in het gebruik van Office met deze Microsoft Office cursus inclusief Office licentie! Na deze cursus ken je alLe trucjes van de verschilLende programma's. De cursus bestaat uit drie trainingen voor Microsoft Word, Excel en Powerpoint incLusief templates en extra materiaaL. Klaar om in jezelf te investeren? Bestel nu jouw voucher voor de cursus Microsoft Office Trainingen (incl. onbeperkte Licentie voor de programma's). Bestel nu op pzc.nl/office woensdag 16 december 2020 De Mol steeds verder in het nauw Het leek te blijven bij een juridische aankondiging, maar nu ligt er volgens juridisch adviseur Karim Aachboun namens de ex-ver loofde van Johnny de Mol daadwerkelijk een aangifte. De pre sentator zou zich onder meer schuldig hebben gemaakt aan een 'verstikkings- en verwurgingspoging', waardoor Shima Kaes hem naast 'zware mishandeling' ook 'poging tot doodslag' verwijt. Gudo Tienhooven Dennis Jansen Amsterdam - Peter Plasman, advocaat Shima Kaes stelt dat Johnny de Mol haar tijdens hun relatie diverse malen heeft mishan deld. FOTO EDWIN JANSSEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 13