8 FAMILIEBERICHTEN Clazina Cornelia Joziasse-Ovaa Clazina Cornelia Joziasse-Ovaa Angenita Jonker-Kleinjan OVERLEDEN Jaap Jansen Henk Maas Hendricus Gerrit Maas r Jacob Martinus Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en superoma - Sien - sinds 19 augustus 2006 weduwe van Jozias Joziasse Oost-Souburg, 1 oktober 1928 t Oost-Souburg, 11 december 2020 Joke en Wim Cindy en Yuri Bo,Tijn Desirée en Niels Liviya, Sunna, Fos Ad en Karin Annabel Bart Correspondentieadres: Spaarnestraat 3 4388 TG Oost-Souburg Jaap Jansen Na een voltooid leven is onze lieve, dappere zus van ons heengegaan - Sien - Oost-Souburg, f Oost-Souburg, 1 oktober 1928 11 december 2020 Piet Jeanne en Jaap Riet en Jos Wij zijn bedroefd en vol ongeloof na het overlijden van Jaap Jansen Hij was meer dan alleen een werkgever. Bedankt voor alle fijne momenten. Wij wensen Wibetty, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Carla en Ad Marlies en Cees Piet van Breda Henk Here der heerscharen, welzalig de mens die op U vertrouwt Psalm 84:13 Trouwtekst Cor en Annie Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma -Annie- echtgenote van C.W. Jonker in de leeftijd van 76 jaar. Cor Jonker Endré enAstrid Maureen Karlijn en Tom Rens Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken was bij de zorg voor mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma. In het bijzonder naar de medewerkers van Sint Jans Hospice de Casembroot. Middelburg, 6 december 2020 Prins Bernhardstraat 21 4332 XC Middelburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. VW Gezien de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Wij willen u in de gelegenheid stellen de afscheidsdienst voorafgaande aan de begrafenis online bij te wonen via www.kerkomroep.nl (Oost Souburg) op donderdag 17 december om 12.45 uur. maandag 14 december 2020 PM Wij zijn intens verdrietig over het plotselinge overlijden van de liefde van mijn leven onze ongelooflijk lieve (schoon-)pap onze superlieve opa Nisse, 29 september 1946 Vee re, 11 december 2020 Wat gaan we je ontzettend missen! Wibetty Jansen-Hardick Michiel en Cora Siri, Ferre, Tuur Bastiaan en Janina Mats, Lene Nicolien en Mike Milou, Gijs, Lise Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. familie Jansen Postbus 8046 4330 EA Middelburg Op woensdag 16 december is er de mogelijkheid om afscheid te nemen van Jaap tussen 17:00 en 18:00 in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van mijn lieve broer en onze lieve oom Ons medeleven gaat uit naar Wibetty, de kinderen en kleinkinderen Hans 8t Nelly t Jansen Ronald Louise Kirsten, Jessica Ingrid Liesbeth Margot Patricia Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid. Piet was jaren lang secretaris van onze voetbalvereniging. Zijn betrokkenheid en behulpzaamheid zullen wij nooit vergeten. Wij wensen zijn vrouw Annie en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Voetbal Combinatie Koudekerke (V.C.K.) Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Wij zullen Henk missen, maar hij zal in gedachten bij ons zijn. Annie (in herinnering) en Kees van Eekelen Gerrit Maas (in herinnering) Eddie (in herinnering) en Anja Maas Els en Nout van Eekelen Cobie Breen Neven en nichten Goes, 11 december 2020 "Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart" Mijn lieve man, onze fantastische pa en onze lieve trotse opa is in volle berusting en grote tevredenheid over een goed en liefdevol leven van ons heengegaan. 18 juni 1933 Goes 11 december 2020 Tonny Maas - Weststrate Els Francois, Raymond, Mariëlle Jaap en Mathilda Elsemiek, Pieter, Karlijn Mieke en Marco Roos, Joris Amalialaan 63,4461 SR Goes Een speciaal woord van dank voor onze huisarts Dr. E.R.C. Rijken. Het afscheid zal in kleine kring plaatsvinden. Tanja

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 32