fr' TOPGADEAUS VOOR TEGHLIEFHEBBERS. UITGEZOCHT DOOR DE TWEAKERS COMMUNITY. 21 tweakers TWEAKERS.NET/GIFTGUIDE 9 februari 2020 Monique woont samen met zoon tje André een repetitie bij van een optreden van Hazes op Curasao. Ook Bridget arriveert even later op het eiland. Rachel Hazes laat in tussen weten dat ze een huwelijk tussen haar zoon en Maasland wel ziet zitten: ze heeft véél meer met André's nieuwe vriendin dan met zijn ex. 17 februari 2020 Na drie intense maanden komt er alweer een einde aan de relatie tussen Bridget en André. Op Cura sao blijkt de vonk weer te zijn overgeslagen tussen André en Mo nique, blijkt tien dagen later. 'Ik blijf altijd de jouwe', meldt Hazes op Instagram. Alle foto's met Bridget zijn rap van zijn sociale- media-accounts verdwenen. 12 juni 2020 Hazes blijkt een herboren man na de terugkeer bij Monique. De co- ronalockdown gaf het koppel rust om aan hun relatie te werken. ,,Ik heb altijd domme dingen gedaan. Ging ik stappen, was er drank in het spel. Ik ben superimpulsief ge weest. Nu ben ik weer de man op wie Monique zes jaar geleden ver liefd is geworden.'' Ook de relatie met zijn zus Roxeanne is hersteld. Hun kinderen, neefjes, spelen voor het eerst met elkaar. 17 september 2020 Hazes' laatste album Thuis be schrijft de pieken en dalen van zijn eigen liefdesleven. Een gril lige grafiek die hem via talloze pa gina's in de roddelbladen van Mo nique, de moeder van zijn zoon André, naar tv-presentator Bridget Maasland en uiteindelijk weer naar zijn Monique voerde Bij haar is hij, zo verklaart hij omstan dig, 'eindelijk thuis'. 12 december 2020 Dat blijkt: hij lokt zijn geliefde naar het Wereld Museum in Rot terdam en doet daar in een roman tische setting een huwelijksaan zoek. Monique zegt 'ja'. 'Zelfs aan papa mijn hand gevraagd zoals het hoort', jubelt ze een dag later op Instagram. Toen ik haar vroeg met mij uit eten te gaan, vroeg ze: 'Wil jij dan een kindermenu?' nique gaat naar eigen zeggen door een moeilijke periode nadat duidelijk werd dat André gevoe lens heeft voor een andere vrouw. Die andere vrouw blijkt presenta tor Bridget Maasland te zijn, met wie, naar nu blijkt, Hazes tijdens het prille begin van zijn relatie met Monique een wilde avond heeft beleefd tijdens de bruiloft van Patty Brard. Details over die nacht worden uitgebreid besproken tij dens een rechtszaak die Maasland aanspande tegen een roddelblad. zes ter wereld, vernoemd naar zijn legendarische opa. De grote vraag is: zorgt de baby voor verzoening in het nog altijd gebrouilleerde ge zin Hazes? 2 oktober 2017 Hazes slaapt in aanloop naar zijn concertreeks in Ahoy niet meer thuis 'om rust te pakken'. Een paar maanden later blijkt dat het stel toen in een relatiecrisis zat. ,,Ze 11 maart 2016 Als Hazes zijn album Leef presenteert, ademt alles 'Monique'. Om zijn nek hangt een kettinkje met de naam Monique. In zijn nek de vers geta toeëerde versie. Hij bezingt op meerdere nummers zijn liefde voor haar en ook de wens om een baby met haar te krijgen. ,,Ik hoop dat het ons gegeven is.'' 12 april 2016 Er komt een baby Hazes aan. Het stel maakt bekend in oktober hun eerste kind te verwachten. Moni- ques familie reageert uitzinnig, moeder en zus Hazes laten niets van zich horen. 25 oktober 2016 Na een traumatische spoedkeizer- snede komt Andreas Martinus Ha- had me zelfs uit huis gegooid. Ik had ook het punt bereikt waarop ik dacht: prima." 24 december 2017 Monique blijkt een ware vre desduif. Ze sleept het stel rond de Ahoyconcerten door hun cri sis heen, met kerst herenigt ze moeder en zoon Hazes. Het is voor het eerst dat oma Rachel kleinzoon André ziet. 30 april 2018 André en Monique maken bekend uit elkaar te zijn. Veel spanning, weinig thuis, weinig tijd voor het gezin, klinkt het. ,,Ik heb dingen verpest.'' Ze sluiten evenwel niet uit weer bij elkaar te komen. Ramptoeristen kunnen de crisis via tv volgen, want de camera's van hun reallifesoap draaien mee. Een paar weken later volgt de ver zoening alweer na een familieva kantie in Mexico. 9 november 2019 Het is weer mis: Hazes en Westen berg zijn opnieuw uit elkaar. Mo- maandag 14 december 2020 GO 44 —André Hazes A André en Monique met hun zoontje, tijdens een inter view, in de auto op weg naar de Toppers en op Cura$ao, waar de vonk na een breuk weer oversloeg. André noemt Monique op Instagram 'mijn grote liefde, sterkste en mooiste vrouw op aarde'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 21