FAMILIEBERICHTEN 13 Augustinus Maurice Scholter Frans Tazelaar OVERLEDEN Guust Raf Hesters tante Marie mevr. M.R. Debeen-Stokx Francois Marinus Tazelaar Willy van Himste Wies Strobbe DANKBETUIGING Elizabeth Neeltje Jurry-van Luik Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons gezorgd. Hij was een onvergetelijke en belangstellende oom. Op zondag 6 december 2020 is toch nog onverwachts overleden, onze geliefde oom en oud-oom in de gezegende leeftijd van 99 jaar. 5 november 1921 Koewacht 6 december 2020 's-Gravenzande: Lea Scholter Leon van Geertruy Martijn en Claudia Jack Nick Huib en Janneke Elonie Erwin en Hanneke Bas Correspondentieadres: Brederolaan 38,2692 DA 's-Gravenzande De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 11 december om 11.00 uur in het crematorium van Monuta, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Van 10.30 uur tot 10.45 uur is er nog gelegenheid om afscheid te nemen van oom Guust. Probusclub Oost Zeeuwsch-Vlaanderen Met verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Vanaf 1996 was hij een trouw lid van de Probusclub te Hulst. Wij verhezen in RAF een zeer gewaardeerd lid en vriend en zijn toewijding, vriendschap en warmte zullen wij voor altijd missen. Wij wensen Paula, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur en leden van de Probusclub Oost Zeeuwsch-Vlaanderen Blijvend zijn de herinneringen aan onze We hebben zo lang kunnen genieten van haar gastvrijheid en hartelijkheid. Wij wensen Anita en Willem, Kevin en Sally, Jennifer en kinderen veel sterkte en steun toe bij het verwerken van het verlies van hun (schoon)moeder en oma. Vlissingen: Wilna en Ruud Janse - Alewijnse Ramon Alewijnse Chaam: Sacha en Marcel van der Net - Alewijnse Jullie moeten niet verdrietig zijn, kinderen, zei hij. Met liefde in ons hart nemen we afscheid van onze vader, stiefvader, schoonvader en opa weduwnaar van Addy Tazelaar - Basting IJzendijke, 8 februari 1945 Brugge, 7 december 2020 Frank en Monique Ari, Lieze, Adelin Arno en Annet Mara, Manü Marsha en Serge Maxim, Carice Bianca en Rob Robin Eric en Ilona Anouk, Rick Martin en Sara Lauren Correspondentieadres: Markt 25 4503 AH Groede U kunt persoonlijk afscheid nemen van Frans op vrijdagavond 11 december van 19.00 uur tot 19.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De aficheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Anita Mangnus COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten woensdag 9 december 2020 ZV Geschrokken maar dankbaar wat hij voor onze vereniging heeft betekend hebben we kennisgenomen van het overlijden van We zullen Willy blijven herinneren als een zeer gedreven en enthousiaste jeugdtrainer/-leider van de allerjongste leden binnen onze vereniging. We wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, spelers en leden v.v. S.T.E.E.N. Voorbij, voorgoed voorbij! Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man en paps echtgenoot van Kloosterzande, 3 maart 1945 t Oostburg, 6 december 2020 Kloosterzande: Anita Strobbe-Mangnus Amsterdam: Liesbeth Strobbe en Reinier Bergsma Hulsterweg 8,4587 EC Kloosterzande Zoals hij het zelf heeft gewild, nemen we in besloten kring afscheid van hem. Voor uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn echtgenote, moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons bijzonder getroost. Daan Jurry Ineke en George Hendrikse-Jurry Ineke en Rutger Toon en Charmaine Terneuzen, december 2020 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 63