y t 18 FAMILIEBERICHTEN Abraham Versprille J? Lenie de Witte-Mels Th OVERLEDEN JannyGlerum-van Kleunen Joseph Petrus Maria Vonck Jo Jo Vonck DANKBETUIGING Han Sijnesael Janna Lang hebben we mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid, humor en kritische kijk op de wereld. Op 27 november 2020 is overleden op een leeftijd van 102 jaar onze lieve vader, schoonvader en opa Bram - weduwnaar van Tanneke Maria den Hollander Nieuwvliet, 18 september 1918 Terneuzen, 27 november 2020 Keulen: Saar Paul f Dieter Angela Robin Katrin Breskens: Willem Hennie Johnny Sandra Mikki Niels Cas Correspondentieadres: Azaleastraat 6, 4511 GX Breskens Het ajscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jeannine Vonck - Buijsse Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, medeleven en hartverwarmende steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Sjef de Witte Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, 5 december 2020. Peter Esselbrugge Wij danken iedereen voor de belangstelling, mooie woorden en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna't Gilde-van Hoeve Jan en Janny - Peter en Heieen - Lieja - Sandra en Jan Kleinkinderen en achterkleinkinderen Hoek, november 2020 Eugène Verdurmen Martien van Bellen zaterdag 5 december 2020 ZV God looked around His garden and saw an empty space Then He looked upon the earth and saw your tired face He put His arms around you and lifted you to rest Gods garden must be beautiful He only takes the best Na een kort ziekbed werd van ons weg genomen onze lieve en zorgzame moeder weduwe van Thijs Glerum Kapelle Goes 15 september 1934 86 jaar 2 december 2020 Amsterdam Vincent Glerum Den Haag Jan Glerum Veerweg 2b, 4421 HV Biezelinge Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Janny op maandag 7 december van 17.00 tot 17.30 uur in Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 te Kapelle. De crematie is in besloten kring. Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa echtgenoot van Hulst 17-07-1947 t Hulst 02-12-2020 Jeannine Vonck - Buijsse Sandra en Wim Stijn en Ayleen Daan Roland Lars Maud Correspondentieadres: Liniestraat 22,4561 ZX Hulst Vanwege de huidige omstandigheden vindt de crematieplechtigheid in besloten kring plaats. Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonbroer Schoonbroers en schoonzussen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze allerliefste vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Pieter Jan Barbara en Frank - EvaSara Bart en Lisa Axel, december 2020 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze vader, schoonvader en opa Lydia Sijnesael-van der Hooft Kinderen en kleinkinderen Nieuwvliet, december 2020 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons allemaal zo goed gedaan. Met speciaal woord van dank aan Miranda en Collega's van Dela. Trees Verdurmen Buijsse kinderen en kleinkinderen Hulst 4 December Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en zoon betuigen wij onze oprechte dank. Christian van Bellen-Annaert Rick en Renée Theo en Jose van Bellen-de Waal Kloosterzande, december 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 138