Overdekt kamperen Ik heb prinsheerlijk geslapen, Kim met dank aan een hardnekkige mug helaas wat minder. ,,Die heb ik hier speciaal los gelaten'', grapt Willem terwijl hij ontbijt serveert. Een gekookt eitje, knapperige broodjes mozzarella-tomaat-pesto, dam pende koffie en vers geperst sinaasappel sap. ,,Voor het echte campinggevoel, snap je wel? Wespen staan nog op mijn verlang lijstje, ha ha.'' Willems immer zonnige humeur past perfect bij de vrijplaats die hij hier uit de grond heeft gestampt. Kim krijgt inspiratie en ziet festivalletjes en andere evenemen ten voor zich. ,,Van de buren zul je in elk geval geen last hebben.'' Dat lijkt Willem ook wel wat. „Waarom niet? Alles kan hier. Bij mij is het alle dagen zomer.'' ,,Het is hier één grote mancave natuurlijk'', zegt hij met een grijns. Hij wil van de huidige dertien onderkomens graag door groeien naar ruim dertig plekken. In de pipowagen heeft Willem een royaal tweepersoonsbed geklust. 's Nachts is het onwerkelijk stil, geen geluiden van roepen de uilen, stromende riviertjes of voetstap pen van de buren die thuiskomen. Des te verbaasder zijn we de volgende ochtend, als we horen dat de rest van de gasten tot half 3 's nachts heeft doorgezakt in de blijk baar geluiddichte huiskamer beneden. On danks hun brakke toestand spelen de heren een potje badminton - een ideaal spel voor deze windstille omgeving. Al bedenk je niet dat de shuttle tot tweemaal toe in het ventilatiesysteem blijft hangen. Alle dagen zomer Alleen fikkie stoken of barbecueën kan hier niet. De prijs voor een overnachting in een vintage caravan, beachhouse of pipowagen in Out side Inn is vanaf €79 voor twee personen; een arrangement met driegangendiner, overnachting en ontbijt kost €89,95 per persoon. Andere indoor campings zijn Basecamp in Bonn, Hüttenpalast in Berlijn, Treck Hostel in Gent en Towed Town Camping in Bristol. In eigen land biedt Vintage Vacation in Weesp plaats aan maximaal acht personen. Reisreportages worden soms (deels) betaald door derden. Zij hebben geen invloed op tekst en vormgeving. ZATERDAG 5 DECEMBER 2020 41

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 121