Je moet wat, in deze tijden, als je eropuit wilt. Dus waarom niet eens overdekt kamperen? Journalist Nils Elzenga reisde af naar Outside Inn, een indoorcamping met jeu- de-boulesbaan en vogelgeluiden. Weifelend draaien we een desolaat bedrijventerrein op aan de rand van Amsterdam. Het is donker en verlaten. Zou het wel hier zijn? Stapvoets rijden we door, totdat we een fleurig beschilderde caravan boven op een bedrijfspand zien. Op de pui zijn de woorden Outside Inn lees baar. Bingo! We zijn op de indoor camping! Hier zullen mijn vriendin Kim en ik van avond dineren en in een pipowagen over nachten. Kamperen is mij met de paplepel ingegoten, je kunt me een liefhebber noemen. Maar dit is de eerst keer dat ik overdekt ga kamperen. Binnen verwelkomt eigenaar Willem Megens (38) ons bij de receptie, die hij heeft gemaakt van de voorkant van een hemelsblauw, klassiek Volkswagenbusje. „Voorheen zat hier een vleesverwerkings bedrijf', zegt hij met Brabantse tongval, terwijl hij ons voorgaat naar de enorme hal. ,,Afgelopen zomer ben ik alleen al zes weken bezig geweest om alle koelcellen eruit te slopen.'' Het is bijna niet voor te stellen hoe hij het toen aantrof, want inmiddels is de hal omgetoverd tot een vrolijke camping, die sinds half augustus open is. Willem wijst naar het kunstgras onder onze voeten. ,,Daar zit vloerverwarming onder'', zegt hij trots. De loods is zó groot, dat je er gemakkelijk elf tegen elf zou kun nen voetballen. Langs de muren staat een dozijn retrocaravans, in een hoek is onze pipowagen geparkeerd. En zie ik daar tegen die achterwand nou strandhuisjes? Ja, ver rek, er ligt zelfs een strook strand voor met picknicktafels erop, een hangmat en een surfboard. ,,Hebben jullie straks zin in een FOTO'S JEAN-PIERRE JANS ZATERDAG 5 DECEMBER 2020 39

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 119