FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Hilair Baecke Dhr. Hilair Baecke Kees de Leeuw Izaak Abraham Porreij DANKBETUIGING Janny Kampman- Binnenmars Adri Vermeulen Jan Koster Tiny Verbist Sjaak Eef Kunst Het heeft ons goed gedaan dat, na het overlijden van mijn man en onze vader zoveel mensen aan ons hehhen gedacht en via kaarten, berichtjes en telefoontjes met ons hehhen meegeleefd. Onze welgemeende dank hiervoor. Jannie Koster-Vergouwe en kinderen Axel, december 2020 vrijdag 4 december 2020 ZV t Zijn altijd bezige handen hebben nu rust gevonden, zijn hart dat voor ons klopte is nu stil geworden, de Heer heeft hem opgenomen in Zijn vrede. Maar in blijde herinnering leeft hij nog voort bij ons, want vaders sterven niet. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve, sterke pa en opa weduwnaar van Boschkapelle, 23 maart 1940 t Terneuzen, 1 december 2020 Hij leeft verder in het hart van: Remie en Hilde Baecke-Verheyen Tim en Manou Femke Christianne en Werner de Boeij- Baecke Gerben en Rebecca Marijke Baecke zijn kinderen en kleinkinderen. Delen in het verlies de families Baecke- Verbist Van Buynder- Vervaet We hadden graag samen met u afscheid van Hilair genomen, maar omwille van de huidige maatregelen is dit spijtig genoeg niet mogelijk. Met een kaarsje of gebed kunt u met ons van thuis verbonden zijn. Onze dank en waardering gaan uit naar zijn huisarts, Dr. L. Van Landeghem en het verplegend personeel van SVRZTer Schorre Corr. adres: Koninginnestraat 8,4568 PT te Nieuw-Namen. Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen. 0114 345 695 Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze oud werkgever Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens medewerkers BAECKE B.V. Met verdriet moeten we afscheid nemen van onze broer Vlissingen: Mien Schipper-de Leeuw Piet Schipper (in herinnering) Zierikzee: Wim de Leeuw Mattie de Leeuw-Moerman (in herinnering) Als je ouder wordt, en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent. Als je je eigen weg bent gegaan. Afscheid nemen... We hebben het geleidelijk aan gedaan. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn allerliefste man, lieve vader, schoonvader, opa en ouwe opaatje echtgenoot van Frieda Porreij-de Pauw Breskens, 16 juni 1934 Breskens, 2 december 2020 Breskens: Frieda Boerenhol: Peter en Vera Jordy en Suzanne Sanne Breskens: Jacqueline en Tom Mika De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank voor de goede en liefdevolle verzorging aan de medewerkers van afdeling Boulevard, Hooge Platen te Breskens. Correspondentieadres: Westlandstraat 4-303,4511XX Breskens Een kaart, een bloem, een lieve groet.. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Onze hartelijke dank hiervoor. Gerrit Niek en Josje Pip, Tuur, Bink Bas en Astrid Zaamslag, november 2020 Helaas hebben wij na een periode van ziekte veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega Eef is met grote inzet en toewijding ruim 16 jaar voor ons bedrijf werkzaam geweest. Wij zullen zijn collegialiteit, vriendschap en betrokkenheid in dankbare herinnering houden en wensen zijn vrouw, kinderen, familie en dierbaren veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Mourik Industry Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van de heer Oud-eigenaar van Vermeulen Breskens Gedurende de jaren heeft hij tot aan zijn pensionering een betrokken rol gespeeld in de ontwikkeling van onze onderneming Sagro Zeeuws Vlaanderen (voormalige Vermeulen Breskens). Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn naasten. Namens directie en personeel Sagro-groep 's-Heerenhoek COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owvwv.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55