FAMILIEBERICHTEN 17 Jan Don Anneke Verbruggen-Kraak OVERLEDEN Simon Frangois Christiaansen Eef Kunst Kees de Leeuw Kees de Leeuw Neeltje Jacoba Scherpenisse - van den Berge Coby de Goffau Adri Vermeulen Anneke Verbruggen - Kraak COLOFON Familieberichten "Je was onze steun en toeverlaat...," Dag mijn lieve en zorgzame Simon. Dag mijn allerliefste en moedige pa. Wij zijn zo trots op jouw kracht en positieve instelling. Wat had je een levenslust, maar het ging niet meer. We gaan je vreselijk missen. 22-01-1946 -Koudekerke- 29-11-2020 Trudy Christiaansen - de Valk Sandra Keesje 5jl Zwaanweg 10, 4371 PH Koudekerke Een speciaal woord van dank gaat uit naar de afdeling oncologie/hematologie en de dagbehandeling van hetADRZ in zowel Vlissingen als Goes. In het bijzonder aan dr. P.A. Jobse, hematoloog. Hun liefdevolle en betrokken zorg gedurende 2 jaar hebben wij als heel bijzonder ervaren. De uitvaart heeft overeenkomstig de wens van Simon in stilte plaatsgevonden. Onverwacht is overleden echtgenote van ons bestuurslid Jos. Wij wensen Jos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Wim, Ton, Tonnie en Miranda bestuur Club Jeu de Boules Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten vrijdag 4 december 2020 Heden overleed onze buurman Wij wensen buurvrouw Hankie en familie veel sterkte toe. Ricardo en Yvon van Belzen Rinus en Corrie Staal Jan en Ina de Visser Marian Louws Adri en Leuni Lievense-Kaland Piet en Koos Lievense-Blaas Huib en Laura Geldof-Zandee Aagtekerke, 1 december 2020 Helaas hebben wij na een periode van ziekte veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega Eef is met grote inzet en toewijding ruim 16 jaar voor ons bedrijf werkzaam geweest. Wij zullen zijn collegialiteit, vriendschap en betrokkenheid in dankbare herinnering houden en wensen zijn vrouw, kinderen, familie en dierbaren veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Mourik Industry Met verdriet moeten we afscheid nemen van onze broer Vlissingen: Mien Schipper-de Leeuw Piet Schipper (in herinnering) Zierikzee: Wim de Leeuw Mattie de Leeuw-Moerman (in herinnering) Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager WolphaartsdijkLeen Tavenier Goes Francien van Dienst-Tavenier 'Eens als de bazuinen klinken' Niets kan de leegte van een afwezigheid vullen Maar dankbaarheid verandert de pijn der herinnenering in stille vreugde Overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Haamstede Schore 31-12-1927 92 jaar 2-12-2020 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ria en Baukje Kootstra Boomweidelaan 24,4423 AP Schore De begrafenis zal in belsoten kring te Schore plaatsvinden. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van de heer Oud-eigenaar van Vermeulen Breskens Gedurende de jaren heeft hij tot aan zijn pensionering een betrokken rol gespeeld in de ontwikkeling van onze onderneming Sagro Zeeuws Vlaanderen (voormalige Vermeulen Breskens). Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn naasten. Namens directie en personeel Sagro-groep 's-Heerenhoek Zoveel liefde, zoveel gezelligheid, zoveel dankbaarheid. Alles wat we nu hebben zijn zoveel mooie herinneringen. Dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma 's- Gravenpolder, 7 juni 1946 t Goes, 1 december 2020 Robert Verbruggen Mary-Ann en Marco Inez en Ismail Enrico en Nicole Kloetingseweg 28 4462 BA Goes U kunt afscheid nemen van Anneke in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes, op vrijdag 4 december van 19.00 tot 20.00 uur. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Allévo, Adrz Goes en dr. Schoot voor de liefdevolle verzorging van Anneke. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Ons bereikte het droevige bericht dat toch nog onverwachts is overleden onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Robert, kinderen en de naaste familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Theo en Rena Henk en Jolanda Ivar en Charelle Christian en René Leonie en Martijn Harold en Gwendolyn Ninte en Jent Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. s*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45