V t 12 FAMILIEBERICHTEN Jan Don Adriaan Vermeulen HENDRIK ADRIAAN VAN HANEGEM AdelinVerbeke O Janneke Suzanna de Zwart-Hoste Adri ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op de vissemart zienk ik geboren, op de vissemart zienk ik gekend Aan het eind van al zijn krachten hebben we in rust en vrede afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa, opa, broer en trouwe, trotse supporter Ter herinnering aan een ondernemer pur sang 17 januari 1942 - 29 november 2020 Breskens: Galyna IJzendijke: Adri en Isabelle Mijke, Sofie, Bart Axel: Ria en Jacques Correspondentieadres: T.a.v. Fam. A. Van Hanegem Beursstraat 2-101,4515 AN IJzendijke Vanwege de huidige omstandigheden nemen we afscheid in familiekring. woensdag 2 december 2020 ZV "De Heer is mijn Herder..." In alle rust is van ons heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 91 jaar. Hankie Don-de Kuijper Tineke Don Mahesh, Rashmi Henk Don, Joke Bekkeringt en Anna Francesca Mancosu Marga Mara Dont en Daisy Avila Jan Don en Margot van Aarsen Iris en Terry, Annelot Wim Don Wij zijn de medewerkers van Simnia, woning 3, dankbaar voor de liefdevolle verzorging in de laatste jaren. Domburg, 27 november 2020 Burgemeester Geuzestraat 45 4363 AP Aagtekerke Jan is thuis, in zijn vertrouwde omgeving. De dankdienst voor het leven van Jan wordt in besloten kring gehouden op vrijdag 4 december om 13.15 uur in de Protestantse kerk te Aagtekerke. U kunt de dienst meebeleven via www.kerkomroep.nl. De begrafenis vindt plaats omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Prelaatweg 4-6 te Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren op de begraafplaats. Zo plotseling ben je van ons heengegaan. Je hebt altijd voor ons klaargestaan. Je genoot van het leven, geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. Je was goed voor ons allen, je te moeten missen, zal ons zwaar vallen. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van sinds 2004 weduwnaar van Jo Vermeulen-Neuféglise partner van Marietje de Baare-Provoost Breskens, Terneuzen, 22 juni 1939 30 november 2020 Breskens: Piet Vermeulen t Schoondijke: Annemarie en Nico Björn Michel en Hedwig Mike Eline Breskens: Bram en Anne Mette Michel en Sarah Jesper Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Prins Bernardlaan 1,4511XN Breskens Bedroefd, maar dankbaar om alles wat hij voor ons betekent, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Lutgarde De Backer Aardenburg, 12.111941 - f Eeklo, 28.11.2020 Eede: Lutgarde Verbeke-De Backer St.-Margriete: Luc en Valerie Verbeke-Degrande Eeklo: Mario en SandraVerbeke-Standaert Tessa en Tim Britney zijn zus j-, broer, schoonzussen, schoonbroers, neven en nichten Correspondentieadres: Brieversweg 10,4529 JG Eede Wegens de maatregelen betreffende het virus Covid-19 vindt de uitvaartdienst plaats in besloten kring op zaterdag 5 december 2020 in aula De Nachtzon te Maldegem, gevolgd door de crematie. Adelin keert terug naar huis. Met dank aan en waardering voor de dokters en het personeel van hetA.Z.AIma zijn huisarts, Dr. Surinx Thuiszorg Aardenburg Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl De Heer is mijn herder Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Willem de Zwart IJzendijke, Breskens, 4 mei 1923 29 november 2020 Schoondijke: Wim en Karin de Zwart-Tas Stekene: Johan en Marian de Zwart-Verduijn Mark Stefan Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Hooge Platen voor de liefdevolle verzorging, Thuiszorg Schoondijke en aan de huisartsen te Breskens. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Quataert Johan van Dalestraat 17,4524 BW Sluis t.a.v. familie De Zwart

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55