M COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Klaas Lenstra Adriaan Vermeulen Johanna Lenstra-de Waardt Klaas Lenstra Adri Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN dpg Y familieberichten FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. woensdag 2 december 2020 PM Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven! Verdrietig, maar met onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau 12 augustus 1935 28 november 2020 weduwnaar van Vrouwenpolder: Cees en Carina Lenstra- de Reu Danny en Anne Robin en Samantha Annique en Jeroen Field, Canada: Hans Lenstra Jake Naomi Chloe Middelburg: Eddy Lenstra Jordy Pascal Veere: Monique en Peter Arrebout-Lenstra Sven Nils Correspondentieadres: Prins Willem-Alexanderlaan 4, 4354 BM Vrouwenpolder De crematieplechtigheid zal vanwege de geldende maatregelen in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorginstelling Nieuw-Sandenburgh en locatie Binnenhaven voor de liefdevolle verzorging! Tot ons kwam het trieste bericht dat onze oprichter, oud-voorzitter en erelid is overleden. Hij bouwde onze wedstrijd uit van dikkenbandenrace tot driedaagse elite vrouwenkoers. Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor onze wedstrijd heeft betekend. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en vrienden. Stichting Wielercomité Koudekerke Zo plotseling ben je van ons heengegaan. Je hebt altijd voor ons klaargestaan. Je genoot van het leven, geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. Je was goed voor ons allen, je te moeten missen, zal ons zwaar vallen. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van sinds 2004 weduwnaar van Jo Vermeulen-Neuféglise partner van Marietje de Baare-Provoost Breskens, t Terneuzen, 22 juni 1939 30 november 2020 Breskens: Piet Vermeulen Schoondijke: Annemarie en Nico Björn Michel en Hedwig Mike Eline Breskens: Bram en Anne Mette Michel en Sarah Jesper Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Prins Bernardlaan 1,4511XN Breskens Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl t, 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media l|l' Ul

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45