Suzanne Knobbout-Sinke Johanna Schout-Marijs 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Jan Don HENDRIK ADRIAAN VAN HANEGEM J. Schout-Marijs ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op de vissemart zienk ik geboren, op de vissemart zienk ik gekend Aan het eind van al zijn krachten hebben we in rust en vrede afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa, opa, broer en trouwe, trotse supporter Ter herinnering aan een ondernemer pur sang 17 januari 1942 - 29 november 2020 Breskens: Galyna IJzendijke: Adri en Isabelle Mijke, Sofie, Bart Axel: Ria en Jacques Correspondentieadres: T.a.v. Fam. A. Van Hanegem Beursstraat 2-101,4515 AN IJzendijke Vanwege de huidige omstandigheden nemen we afscheid in familiekring. Opgenomen in Gods armen Biggekerke 8 april 1927 f Middelburg 28 november 2020 Dankbaar zijn wij voor de lange tijd dat zij onder ons mocht zijn Familie Knobbout: kinderen, klein- en achterkleinkinderen, neven en nichten. Familie Sinke: broers, zwagers, schoonzussen, neven en nichten. De afscheidsdienst vindt in besloten kring plaats op vrijdag 4 december 2020 om 13.30 uur in de Zionskerk te Oostkapelle. De dienst is rechtstreeks (of later) mee te beleven via kerkdienstgemist.nl, Oostkapelle, Zionskerk Correspondentieadres: Compassie uitvaartzorg, Melsesweg 1,4374 NG Zoutelande Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u dit overlijdensbericht als zodanig beschouwen. Die in den Zoon gelooft, die Heeft het eeuwige leven Joh.3:36a Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten dat wij afscheid hebben genomen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma-oma weduwe van Simon Schout 23 mei 1920 129 november 2020 Corry en Han f Jaap en Tonny Anneke en Karei Jozien en John f Greet en Ernst Sico f en Trudy t Marijke en Rens klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Beukenlaan 43,4356 HK Oostkapelle Gezien de maatregelen rondom het coronavirus zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dr. E. W.M. Klunhaar en het zorgteam van SVRZ Ambachtsveld 29, voor de liefdevolle verzorging. Tot ons verdriet is heengegaan, onze lieve schoonzus en tante Annemieke Wielemaker-van Lonkhuyzen Echtgenote van Krijn Wielemaker 04-03-1951 - 30-11-2020 f Wij zullen haar blijven herinneren als humorrijk, innemend en liefdevol. Onze gedachten zijn bij onze familie in Brazilië. Corry en Freek Dekker Ronald en Corrinne Harm, Mees en Giel René en Elian Krijn-Lewis Carina Piet en Matty Wielemaker Jolanda en Mathijs Noa en Tara Mariskaenjos Stefan en Patricia Sem, Bo en Levi woensdag 2 december 2020 PM "De Heer is mijn Herder..." In alle rust is van ons heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 91 jaar. Hankie Don-de Kuijper Tineke Don Mahesh, Rashmi Henk Don, Joke Bekkeringt en Anna Francesca Mancosu Marga Mara Dont en Daisy Avila Jan Don en Margot van Aarsen Iris en Terry, Annelot Wim Don Wij zijn de medewerkers van Simnia, woning 3, dankbaar voor de liefdevolle verzorging in de laatste jaren. Domburg, 27 november 2020 Burgemeester Geuzestraat 45 4363 AP Aagtekerke Jan is thuis, in zijn vertrouwde omgeving. De dankdienst voor het leven van Jan wordt in besloten kring gehouden op vrijdag 4 december om 13.15 uur in de Protestantse kerk te Aagtekerke. U kunt de dienst meebeleven via www.kerkomroep.nl. De begrafenis vindt plaats omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Prelaatweg 4-6 te Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren op de begraafplaats. (deut. 33-27A) Zondagmorgen overleed op de hoge leeftijd van ruim 100 jaar onze geliefde tante Velen zullen haar missen. Veel sterkte gewenst. Namens neven en nichten M'burg J.A. Schout

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44