FAMILIEBERICHTEN 13 Coby de Goffau-Volmer Coby de Goffau Adriana Zwemer-Clement Franciscus Cornelis de Putter Neeltje Steen-Bommezij Adriana Walhout - Frans - OVERLEDEN Jos de Goffau Willem Slabbekoorn Coby de Goffau Als God voor ons is, wie zal tegen ons zijn1 Maar in dit alles zijn wij meer dan overwinnaars, door Hem, Die ons heeft liefgehad. Romeinen 8:31b en 37 Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen die zij bij ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en dappere moeder, schoonmoeder, oma, overgroot-oma en over-overgroot-oma Sjaan Borssele, 28 november 1928 Veere, 28 november 2020 Dineke en Willem (in herinnering) Johannes Jennie en Otte en kinderen Henk en Gea, kinderen en kleinkinderen Adri en Alia Henk Adri Rijna en Han Suzanne en Justus en kinderen Marloes en Reginald (in herinnering) Jan en Maureen Thierry Ricardo (in herinnering) Hans en Janneke Daniëlle Dominic Peter en Helen Mariëtte en IJsbert en kinderen Perry en Christine en kinderen Paolo (in herinnering) Rinus Soleya Shahryar en Nahied Sahaend en Caspian Correspondentieadres; Oostkapelseweg 39, 4353 ED Serooskerke Wij zeggen het personeel van Verpleeg- en Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh (afdeling Iepenhof) te Veere hartelijke dank voor de liefdevolle verzorging van onze moeder, schoonmoeder, oma, overgroot-oma en over-overgrootoma. De dankdienst voor haar leven zal in besloten kring worden gehouden op D.V. vrijdag 4 december om 13.00 uur in de Johanneskerk te Serooskerke. Deze dienst is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis, waarvoor u bent uitgenodigd, omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Veere. Uw condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. Zij hield van bloemen. Ank Louws Diepbedroefd geven wij u kennis dat, voor ons toch nog onverwacht, door de Heere van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa echtgenoot van Jacoba Janna de Putter - de Feijter in de leeftijd van 86 jaar. Nisse: Koos de Putter - de Feijter 's-Gravenpolder: Wilma en Wim Hoogstate - de Putter Frangois en Martine, Christian Franklin In liefdevolle herinnering: Peter Lewedorp: Jeannette de Putter Sharon Anouk Elspeet: Peter en Annemieke de Putter - van de Wetering Melissa Serena Emely Vivian 28 november 2020 Diaconielaan 10,4443 AP Nisse De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 4 december om 13.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder en is ook te beluisteren via kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Paul Krügerstaat te Nisse. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. dinsdag 1 december 2020 PM "wat voelde als een komma blijkt uiteindelijk een punt" Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... In liefde hebben wij los moeten laten mijn lieve vrouw, mijn zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Zij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Jos de Goffau Alex en Mara Iske, Stijn t 25 november 2020 Boulevard Bankert790, 4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring. Met onbegrip en veel pijn in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin Wij wensen Jos, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ed en Edith Jan en Ans Chris en Jeannine Bart t en Jenny Piet en Loes Je bent er, en het leven leert zijn leer je stoot er overal op goed en slecht op dingen waar men tot het eind voor vecht en op een avond ben je er niet meer Onze broer Wim, getrouwd met Adri Philipse, is niet meer. We zullen zijn rustige en humorvolle aanwezigheid erg missen. Biezelinge, 20-10-1946 Hulst, 23-11 -2020 Henk en Barbara Kot en Truus Maatje en Ido Cobi en Leo Willy en Piet Jan en Herma Ineke en Hans Anna Neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht van het onverwachte overlijden van moedige echtgenote van Jos. Wij zullen haar missen. Wij wensen Jos, zijn zoon en overige familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Cees en Rita Carlo en Willy Hans en Els Marian en Leen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante in de leeftijd van 101 jaar Oostkapelle: E. Zwemer-Jansen van Rosendaal Neven en nichten Namens Palazzoli. Nog onverwachts is overleden mijn Lieve vriendin collega-gastvrouw bij het Palazzolihuis te VLissingen. Ank was een zeer gedreven en betrokken coLLega, Tilly WiLLemstein - van de Voorde Met grote dankbaarheid voor een vervuld leven nam onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder afscheid van het aardse bestaan Weduwe van Ferdinand Nicolaas Frederik Steen 24-01-1935 t 26-11-2020 Velsen Den Haag Heemstede: Christine Steen Boskoop: Andries van Dijk Ginny de Boef Ridderkerk: Andrea Steen Klaas Willemstein Correspondentieadres: Zeemanstraat 50 2984 ES Ridderkerk De crematieplechtigheid zal gehouden worden op donderdag 3 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in de koffiekamer. COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 1^1 www.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45