9 Carien Slagter-Spa FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten OVERLEDEN Seraphina Petrus Maria de Deijn-de Block <=-*s maandag 30 november 2020 Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, Als je veel wordt ontnomen, Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt, Als het leven niet meer jouw leven is Dan komt de tijd dat het einde goed is Een maand na het overlijden van onze vader is onze moeder, schoonmoeder, oma en omi na een liefdevolle verzorging ingeslapen weduwe van George de Deijn Zij overleed op 27 november 2020 in de leeftijd van 87 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Meent 209,4817 NT Breda Helaas zijn wij genoodzaakt de crematieplechtig heid in besloten kring te laten plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van "Blaauwe Hofke 134" voor de liefdevolle verzorging gedurende de laatste jaren. Pieter Minderhoud Piet Vrouger, vrouger. Wat gaait de tied toch vlug. Pas as ie older worden, Ja din komt alles terug. Op vrijdag 20 november 2020 is in alle rust overleden, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Cris Slagter t Zij overleed op 88 jarige leeftijd. De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres Drielindendreef 49 4839 AH Breda media ZV Na een lang en mooi leven hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader, opa en ouwe opa weduwnaar van Maria Verhulst 20 december 1919 27 november 2020 Suus en Johan Cathrien en Jaap Eli/ en Klaas Klein- en achterkleinkinderen Wij willen iedereen bedanken die de afgelopen tijd met liefde voor pa hebben gezorgd. Correspondentieadres: Nieuwe Dijkstraat 1,4361 BZWestkapelle Vanwege de covid-19 maatregelen vindt de afscheidsbijeenkomst in besloten familiekring plaats. Op woensdag 2 december om 12.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Belangstellenden zijn welkom. Schriftelijke condoleances.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 52