8 FAMILIEBERICHTEN Leendert J oha nnes Dalebout Jan Adriaan Mieras Lena van Maasdam-Matthijssen Carien Slagter-Spa 'Wij staan altijd voor u klaar.' OVERLEDEN Ank Louws- Elzenga OVERIGE BERICHTEN Vredig en vol vertrouwen is ingegaan tot het feest van onze Heer, mijn innig geliefde tweelingbroer en maatje, onze innig geliefde broer en zwager Leen 3 september 1944 126 november 2020 Johan Adrie en Kriny Piet en Mieke Zierikzee, Hospice Kaaskenshuis Zuid Bosweg 2 4317 AP Noordgouwe De herdenkingsbijeenkomst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. Geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar dokter Bruel, dokter Jumelet en de medewerkers van Hospice Kaaskenshuis en het ADRZ voor de liefdevolle zorg en aandacht in de afgelopen periode. Pieter Minderhoud Piet Na een moeizame laatste levensfase hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa echtgenoot van Maria Dina Mieras - Schipper in de leeftijd van 81 jaar. M.D. Mieras - Schipper Hans en Caroline Stéphanie Valerie en Hubert Laurette en Jan-Kees Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Cederhof, voor de goede en liefdevolle verzorging. Kapelle, 27 november 2020 Correspondentieadres: Jachtboek 2,4421 PR Kapelle De afscheidsbijeenkomst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Wat blijft, is de herinnering Weduwe van Bertus van Maasdam Bergen op Zoom, 1 juni 1928 t Goes, 25 november 2020 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Bedroefd deel ik u mede dat plotseling is overleden mijn lieve dochter Coby de Goffau-Volmer Always in my heart Rust zacht mijn kind Riet de Groot Aagje Dekenstraat 35 4381 RN Vlissingen Vrouger, vrouger. Wat gaait de tied toch vlug. Pas as ie older worden, Ja din komt alles terug. Op vrijdag 20 november 2020 is in alle rust overleden, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Cris Slagter t Zij overleed op 88 jarige leeftijd. De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden Correspondentieadres Drielindendreef 49 4839 AH Breda Wij zijn verdrietig door het overlijden van ons koorlid We zullen haar stem en persoonlijkheid missen en wensen de nabestaanden sterkte toe. Bestuur, dirigent en koorleden 'Capella Veerensis' Tot ons verdriet is van ons heengegaan mijn zus, schoonzus en onze tante Uit aller naam: familie Wisse-Wijkhuijs Het Zeeuwse Land DEEA maandag 30 november 2020 PM D Na een lang en mooi leven hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader, opa en ouwe opa weduwnaar van Maria Verhulst 20 december 1919 27 november 2020 Suus en Johan Cathrien en Jaap Elly en Klaas Klein- en achterkleinkinderen Wij willen iedereen bedanken die de afgelopen tijd met liefde voor pa hebben gezorgd. Correspondentieadres: Nieuwe Dijkstraat 1,4361 BZWestkapelle Vanwege de covid-19 maatregelen vindt de afscheidsbijeenkomst in besloten familiekring plaats. Op woensdag 2 december om 12.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Belangstellenden zijn welkom. Schriftelijke condoleances. Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 28