Lid Raad van Toezicht 20 VEERE •■V'' V. UHl We zijn op zoek naar een Beheerder multifunctioneel dorpshuis de Stadsweide in Kortgene WIN een jaar lang gratis uitjes aan de slag in het 1 onderwijs. G E M E E NT E Gemeente Veere zoekt enthousiaste collega's om samen met onze gedreven medewerkers onze ambities en doelstellingen te realiseren. Casusregisseur Omgevingswet Administratief juridisch medewerker tweede woningen Juridisch adviseur handhaving Toezichthouder/handhaver omgevingsrecht milieu Toezichthouder woninggebruik Financieel adviseur Juridisch adviseur publiek recht/secretaris bezwaarschriftencommissie Kijk op www.veere.nl/vacatures voor de vacatures en solliciteer direct! Onroerend Goed Feestdagen Evenementen Hobby Verenigingen KERSTBOMEN ANDRÉ OPENNEER Zoekt u contact? De reactietermijn loopt t/m 9 december 2020. Voor meer informatie en vacatures, kijk op www.veere.nl/vacatures Kortgene voor 10 december 2020 Meer informatie? Kijk op: www.noord-beveland.nl Albero zoekt per januari/februari 2021 een lid voor de Raad van Toezicht. Kijk op onze site voor de volledige vacaturetekst: https://www.alberoscholen.nl/actueel/vacatures vind jouw nieuwe baan op nationalevacaturebank.nl/nieuwebaan nationale vacaturebank Dat wil toch iedereen? Wij pakken groots uit en geven lOx een jaar lang gratis uitjes weg!* Doe mee met onze winactie en wie weet ben jij wel één van de tien winnaars. Zo kunnen jij en je gezin er volgend jaar weer lekker op uit! Het enige watje hiervoor hoeft te doen, is onze vrijetijdsenquête invulLen en je inschrijven voor onze nieuwsbrief. Hierna maak je automatisch kans. Doe mee en maak kans! Bestel nu op pzc.nl/winactie PM zaterdag 28 november 2020 Overig Feestdagen Colijnsplaat Zeeland: GROTE UNIEKE KANS voor de aankoop v.e. PRACHTIGE VRIJSTAANDE LEVENSLOOPBESTENDIGE WONING. Nog slechts enkele beschikbaar: Kijk snel op Info: www.funda.nl/colijnsplaat/avalon Overig Verzamelingen Gestopt met postzegels OF munten? Verzamelaar komt bij u langs tel. 0299 - 621339 06-22447129 C. Rotte Tuinhout en meer. Torenstraat 35 Meliskerke Tel. 06-22319544 Volop kerstbomen in alle soorten en maten Vanaf nu verkrijgbaar F1 vuurwerk. Verschillende soorten van superkwaliteit, scherp geprijsd Oude Koudekerkseweg 38 Middelburg tel. 06 38214737 Al meer dan 50 jaar het adres voor een mooie kerstboom Open van 8.30-20u,za. 8-18u. Zo. gesloten adverteren onder een rubriek rubrieken@dpgmedia.nl Gemeente Veere biedt: marktconform salaris - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden - Individueel Keuze Budget van 17,05% van je salaris - dynamische werkomgeving - leuke collega's Ons gemeentehuis is gevestigd in Domburg, waar je tijdens je lunchpauze kunt genieten van een strandwandeling aan de Zeeuwse kust! Zorgen voor een optimaal draaiend dorpshuis en gymzaal waar veel verschillende doelgroepen komen en iedereen zich thuis voelt! Als ondernemer en enthousiaste duizendpoot weet jij het overzicht te bewaren, de bezoekers gastvrij te bedienen en zorg jij er te allen tijde voor dat het gebouw er tiptop in orde uitziet! Hoe klinkt dit voor jou? Albero Openbaar en Christelijk basisonderwijs op de Bevelanden "Bekijk de actievoorwaarden op pzc.nl/winactie VUL0EURIJETIJ0SEMQUÊ1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 48