F 18 FAMILIEBERICHTEN Dolf Weytingh Hendrikus Adrianus van Doesum -Henk- Jacobus (Ko) Barentsen y' Leen Anemaet O Adriana Zwemer - Clement Aya Minderhoud - Lokkerbol (Rie Vos-de Nooijer Jacobus Meijaard Met verdriet geven wij U hierbij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Kees, Peter en Mareike, en de kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Familie Minderhoud Middelburg, 26 november 2020 Nellie Koens-Rijk Kees Bakker zaterdag 28 november 2020 Hoe lieflijk, hoe vol heilgenot, O HEER, der legerscharen God, Zijn mij Uw huis en tempelzangen! Psalm 84 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere, uit ons midden heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze lieve zorgzame moeder en onze lieve en altijd zorgende oma en overgrootmoeder sinds 12 februari 2010 weduwe van Willem Zwemer Wissenkerke (Kamperland), Aagtekerke, 20 juni 1919 27 november 2020 Dankbaar zijn we dat ze tot op zeer hoge leeftijd in ons midden mocht zijn. Jan en Corrie Zwemer - de Visser Wieland en Nelleke; Olivia, Delf ine Hanna en Johan; Alexandra, Friso Maartje en Frans; Phillip en Amelia Rien en Lies Zwemer - de Visser Willem Jan en Petra; Rick en Mirjam, Annemarijn en Bart, Jesse en Anne-Ruth, Madelief, Linde,Tim Anco en Adrianne; Nienke, Maartje en Robert, Jan-Jaap en Annemijn, Inge, Suzanne Marc en Corinne; Gerben, Anne, Juda, Sophie Reinier en Corine; Laureen, Emilie, Ralph, Thorn Geerten en Lise; Juul, Sam Arnold en Gerlieke; Joah, Maël, Salomé Correspondentieadres: Johan de Pourckstraat 26 4356 BE Oostkapelle Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van "De Waterwel" voor de goede en liefdevolle verzorging sinds december 2018 aan haar gegeven. De rouwdienst zal in besloten kring worden gehouden op D.V. woensdag 2 december om 10.30 uur in de Saronkerk te Oostkapelle. Deze dienst is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis, waarvoor u bent uitgenodigd plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Condoleances en blijken van medeleven, ontvangen wij graag schriftelijk. Geen bloemen. 'Tout est bien qui finit bien.' Verdrietig nemen wij afscheid van onze bijzondere vader en opi. (weduwnaar van Liesbeth Weytingh-Krips f 9 januari 2011) 0 22 januari 1937 125 november 2020 Middelburg: Julie en Wilco van Noppen-Weytingh Paulien, Maren Raoul en Ben Lidia Epse: Koen Weytingh en Alice Erkelens Pippe en Sam Hilversum: Mare en Gea Weytingh-Kool Luc Sophie en Phillip Den Haag: Caroline Weytingh en Jan-Willem Weebers Daan en Suus Correspondentieadres: Brigittadreef 3,4333 RB Middelburg De uitvaartdienst vindt plaats in besloten kring. De cirkel is rond Een mooi mens is op een bijzonder moment gestorven. Zijn humor, zijn onbaatzuchtigheid en bovenal zijn liefde voor ons en voor de natuur waren grenzeloos. We koesteren de vele mooie herinneringen. Arnhem, 22 november 1928 t Vlissingen, 22 november 2020 Anna F.J. van Doesum-Janssen Anke Angélique en Niels, Chardae Carlo en Yoko, Louis Henk en Astrid Nicole Franken Emilie Saverio en Rosanna Eisen Ad rie Adriaan en Craig Maarten en Daniëlle Van Hogendorpweg 14 4384 GX Vlissingen Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Ons bereikte het droeve bericht dat de echtgenote van onze veiligmeester is overleden. Ons medeleven gaat uit naar Anton, Marcel en Karin, Ingrid en Patrick en kleinkinderen Bestuur en leden Filatelistenvereniging De Bevelanden Wij danken U allen die in welke vorm dan ook zijn/haar medeleven heeft betoond bij het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en grootvader Het was hartverwarmend. Het heeft ons goed gedaan. Het is een grote troost voor ons om te weten hoe geliefd hij was. Goes New Haven U.S.A. Lieshout Tilburg Terneuzen P.E. Bakker - de Leeuw EJ. Bakker, M.Y. Mueller, Tim M.H. Bakker R.J. Bakker, M.C. van den Dries M.A. Strijd - de Leeuw, J.J. Strijd Goes, november 2020 PM De overweldigende belangstelling en het meeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven, telefoontjes en bloemen na het overlijden van mijn man, onze vader en (overgroot) opa heeft diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Nel Barentsen-Jobse Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind West-Souburg, november 2020 Met meer in ons midden, maar voor aCtijdin mijn hart. Via deze weg wil ik u hartelijk bedanken voor uw medeleven, lieve woorden en kaarten die ik heb mogen ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw Dit heeft mij diep ontroerd en tegelijkertijd erg gesteund. Wim Vos Oost-Souburg, november 2020 Wij willen iedereen bedanken voor de vele mooie, lieve en ontroerende kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Voor de blijken van medeleven met mooie herinneringen die men aan Leen had, zijn wij dankbaar en voelen het als grote steun dat hij niet vergeten is. Janny Anemaet Ineke en Jaap Lianne en Peter en kleinkinderen Middelburg, november 2020 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, altijd zorgzame en meelevende vader, opa en oude opa Ko zeggen wij u hartelijk dank. Kobie Meijaard Jolanda en Jos, Jack, Julia Sandra en Hendrik, Coen, Jenna Jacko en Petra Yerseke, november 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46