FAMILIEBERICHTEN 17 Jan van den Berge Pieter Adriaan de Visser Jan Machiel van den Berge Daniel Cornelis van de Schraaf zaterdag 28 november 2020 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Luud van Ommen echtgenoot van Marianne van Ommen, docente bij ons onderwijscluster Educatie. Wij wensen Marianne, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers en College van Bestuur van Scalda, drs. D.J. (Dick) Hoogstrate, directeur Scalda Educatie "Daar bij de golven van de Schelde" Met veel verdriet en nog meer dankbaarheid nemen wij afscheid van Luud van Ommen Luud was zeer betrokken bij onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe GPC Vlissingen Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Luud van Ommen echtgenoot van onze lieve vriendin Marianne. Met groot respect voor haar kracht en liefdevoor Luud. Lian, Lisette, Joke, Fenny, Mariska Na een leven van toewijding en zorg, voor allen die haar lief waren, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sinds 18 augustus 2000 weduwe van Simon Corbijn Biggekerke, f Vlissingen, 14 juni 1931 26 november 2020 Jan Stoffel en Evelien Corbijn-Jobse Matthijs Johan en Alma Corbijn-Raterink Frank en Heieen Cindy en Enrico, Caithlyn Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van Scheldehof, in het bijzonder woning 2. Correspondentieadres: L. Simonsestraat 11 4373 AT Biggekerke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Alles blijft Alles gaat voorbij Alles blijft voorbijgaan ].A. Deelder Na een langdurig ziekbed is overleden mijn echtgenoot en mijn vader Wissenkerke, 29 september 1942 Goes, 24 november 2020 Wil van den Berge-Krijger Wietse van den Berge Kristel Sjouw De uitvaart vindt plaats in besloten kring. Wij danken huisarts John Schmeitz, die altijd het welzijn van Jan voor ogen hield, en de verpleeg kundigen en vrijwilligers van hospice Het Clarahofje, die Jan met veel liefde en geduld hebben verpleegd gedurende zijn laatste levensfase. Correspondentieadres: Wil van den Berge-Krijger Bongerd 26,4462 TA Goes Na een lang ziekbed is overleden onze zwager en oom echtgenoot van onze zus en tante Wil Krijger Hannie en Jan Kees en Len Jo t en Bep Rinus en Tonnie Dik en Mary Nico en Janny Addie t en Jaap Hans en Jacqueline Neven en nichten Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze schoonzus en tante. Janny Corbijn - Wijkhuijs Uit aller naam Familie Corbijn. Langs deze weg stellen wij u er van in kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden Piet 16 september 1949 f 26 november 2020 Uit aller naam: Familie de Visser Correspondentieadres: Martinus Nijhoffstraat 16 4373 BC Biggekerke Er is gelegenheid om afscheid van Piet te nemen op zondag 29 november van 15.00 uur tot 16.00 uur in het uitvaartcentrum 'Adagio', Buitenhovelaan 1,4337 HJ Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis te Middelburg, voor alle goede zorgen. Geloofd zij God met diepst ontzag! Gij overlaadt ons, dag aan dag, met Zijne gunstbewijzen. Psalm 68 vers 10 Intens verdrietig maar dankbaar voor de vele jaren die Daan in ons midden mocht zijn laten we weten dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Daan 9 november 1949 Kapelle 26 november 2020 Jo en Rinus van der Have - van de Schraaf Jos en Annemarie Marleen en Kees Ina en Caston Naomi Mies en Adrie Hoogesteger - van de Schraaf Annelies Herman, Corné Christiaan Lianne Neline, Annelin Correspondentieadres Oude Bosstraat 11 4421 AN Kapelle De familie spreekt haar bijzondere dank uit voor de jarenlange verzorging die Daan in Cederhof heeft mogen ontvangen. Daan wordt in besloten kring begraven. Verdrietig dat hij er niet meer is. Daan van de Schraaf Daan betekende veel voor Cederhof. Zo bracht hij met een lach 9 jaar dagelijks de post rond. Hij was 8 jaar trouw lid van de Cliëntenraad. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Cliëntenraad Ondernemingsraad Raad van Toezicht Vrijwilligers, medewerkers en managementteam Cederhof Na een lang ziekbed is overleden mijn lief, mijn vader en onze opa Johannes Bernhard Buijse - Hans - 25 oktober 1940 19 november 2020 Soera baja Serooskerke Corrie Rob en Lilianna Lieven, Fleur Bisschopstraat 43, 4353 BN Serooskerke We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45