L 16 FAMILIEBERICHTEN Anthonius Constatinus van Dijk A.C. van Dijk A.C. van Dijk Ton van Dijk Ton van Dijk Coewaad Adnat^us Murte Ton Ton Ton Ank Louws - Elzenga - coei/v, - OVERLEDEN "Mijn laatste reis" Bedroefd delen wij u mede dat na een actief leven waarvan de laatste maanden het zwaarst waren, wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en onze lieve opa en speel opa Lid van verdienste Scheldeloodsenkoor Lid van verdienste L.V.V. Sport 10 juli 1940 25 november 2020 Riet van Dijk - Jobse Esther Benny Delano Ruud Belinda Charel Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Hamelink, huisarts in opleiding dr. van de Veen en de medewerkers van de thuiszorg, team Boulevard voor de liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. Kenau Hasselaarstraat 355 4382 AJ Vlissingen In verband met de beperkende maatregelen rondom de bestrijding van het coronavirus zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.R Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 26 november 2020 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van oud-zeeloods, lid van verdienste van de Loodsen Voetbal Vereniging en lid van onze vereniging Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.R Gerritse, secretaris Vlissingen, 26 november 2020 Consulaat Schelde Delta Vlissingen, 25 november 2020 Met leedwezen geeft het bestuur van de Stichting 400 jaar Michiel de Ruyter te kennen dat ons is ontvallen onze secretaris Wij herinneren ons Ton als een integer, nauwgezet en humorvol bestuurslid. Bestuur van de Stichting 400 jaar Michiel de Ruyter Consulaat Schelde Delta. A catch in the throat, a tear in the eye- Fair winds and a following sea. Met verdriet in ons hart hebben we kennisgenomen van het overlijden van Ton was oud-secretaris en lid van verdienste van het Scheldeloodsenkoor. We zullen een gezellig, trouw en gewaardeerd lid missen. Wij wensen Riet, Ruud, Ester, kleinkinderen en overige familieleden veel troost en sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor: Jaap Pop, voorzitter Albert Kloosterboer, secretaris Vlissingen, 25 november 2020 Voorgoed uitgezongen Onze moeder, schoonmoeder en oma Ank Louws - Elzenga 27.11.1944 t 23.11.2020 Ank Elzenga Tot ons verdriet is van ons heengegaan onze moedige schoonzus en tante Aagtekerke Jo Francke-Louws (in herinnering) Nout Francke Aagtekerke Arjaan Louws Maa Louws-Kodde Aagtekerke Ma Dekker-Louws Piet Dekker (in herinnering) Oostkapelle Jozien Maranus-Louws (in herinnering) Piet Mar anus Middelburg Lou Louws (in herinnering) Zoet Louws-Willemse Nieuw- en St. Joosland Rina Cevaal-Louws Wim Cevaal (in herinnering) Neven en nichten Aagtekerke, 23 november 2020 Benedictus Gounod Ank Louws-Elzenga zaterdag 28 november 2020 PM Loodswezen Stichting 400 Jaar Michiel de Ruyter "Bovenal heb ik het leven liefgehad" Gehuwd geweest met Chris Louws (f 2001) Willem Nona Lisa Kaj Tycho Nynke Franky Correspondentieadres: Seissingel 66 4334 AB Middelburg In verband met de Covid-19 maatregelen zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. "Na de dood leeft de herinnering voort" Het overlijden van Ank betekent het einde van onze tien jaar durende dierbare vriendschap. Haar positieve levenshouding en de moedige wijze waarop ze met haar ziekte omging hebben een blijvende indruk gemaakt. Rinus Spruit Rinus Spruit Deken de Zwagerpad 4 4453 BD 's Heerenhoek Messe Solennelle Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin We wensen Willem en gezin Nynke en partner en Rinus veel sterkte toe. Aagtekerke: Leuni en Adri Lievense en kinderen Het is goed zo... Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve en betrokken 91-jarige pa, opa en opa Coen Yvonne Murk en Johan Antheunisse Lisette en Wim, Siem en Saar Milou Saskia Luteijn-Murk en Jos Luteijn Niels en Jaimy Stijn en Amber 24 november 2020 Correspondentieadres: P.D. van Campenstraat 12,4336 AS Middelburg De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44