Tarieven 2021 Westerscheldetunnel 5 DRONEFOTO WERK OP GROTE HOOGTE Koud? Welnee. Niet zo kinderachtig. Ja, het waait er wel, en behoorlijk ook. Gelukkig maar. Anders zouden Vitor, Ivo en Luis hun werk voor niets doen. 80 meter hoog zitten ze hier, genietend van het uitzicht op Zeeland. Ze hebben een momentje rust tijdens de bouw van een nieuwe windmolen in Oude Tonge, als ze plots onverwacht bezoek krijgen. Het gebeurt namelijk niet elke dag dat een drone voorbijvliegt tijdens het werk, vertelt Vitor Jesus. Samen met Ivo Gabriel, Luis Ran gel en Mauro Correia (niet op de foto) installeert hij rotorbladen aan nieuwe windmolens. De mo len waaraan ze op de foto werken, staat net over de grens van Zee land, langs de N59, aan de Zuider- landsezeedijk in Oude-Tonge. Aan alle kanten gezekerd ,,Een moeilijke baan, onder soms lastige omstandigheden", vertelt Vitor. ,,Maar het is onze taak en we zijn aan alle kanten gezekerd. Het is veilig. En hé, als je bang bent of hoogtevrees hebt, moet je dit werk niet gaan doen. Dan moet je gewoon lekker met twee benen op de grond blijven." Als ze deze week een momentje rust hebben, vliegt toevallig een drone voorbij die behendig wordt bestuurd door Ricardo Manno. De Gorinchemer is samen met Jur- riën Ames op de weg terug naar huis. Ze hebben net een paar da gen roadtrippen door Zeeland achter de rug. ,,We maken samen beelden voor het Youtube-kanaal van Jurriën, Exploringbro. We maken video's van reizen en acti viteiten." Als ze langsrijden, be- sluiten ze te stoppen om te kijken. ,,Eigenlijk zie je nooit dat ze windmolens aan het bouwen zijn. Meestal staan ze er gewoon ineens, lijkt het wel." Even poseren Kijkend naar de kapriolen van Vi tor en zijn collega's, besluit Ri cardo zijn drone te pakken: een DJI mini. „Uiteraard ben ik heel voorzichtig gaan vliegen. Maar de mannen zaten te wachten en zwaaiden dat ik dichterbij mocht komen. Zo heb ik de foto ge maakt." Als hij de foto plaatst op zijn In- stagram-account dronebird_nl lijkt het wel alsof zijn digitale we lk word nu door allerlei mensen en bedrijven gevraagd beelden te maken reld ontploft, zegt hij. ,,De plaat gaat viral. Echt schitterend om te zien. Ja, het is een mooie foto ge worden", zegt de Gorinchemer. ,,Ik krijg niet alleen heel veel posi tieve reacties, ook word ik nu door allerlei mensen en bedrijven - ook DJI - gevraagd beelden te maken. De foto doet ook mee aan de Siena International Photo Award 2021." Bijna klaar Vitor en zijn collega's vinden het prachtig dat ze 'wereldwijd gaan'. De 80 meter hoge windturbine in Oude-Tonge is zeker niet hun hoogste. Ze zijn er bijna klaar. ,,En dan? Dan gaan we weer naar het volgende project. Waar? Dat we ten we nog niet. Het bedrijf waar voor we werken, CJR Renewables, heeft heel veel projecten. We gaan dan ook heel Europa door, maar ook daarbuiten. Dat maakt het werk zo veelzijdig. Afwachten dus waar de volgende klus is." Tarieven ongewijzigd Voordelige t-tagtarieven voor abonnees Voordeel vanaf 150 passages per jaar Tolvrije dagen zaterdag 28 november 2020 GO Vitor Jesus (links), Ivo Gabriel en Luis Rangel poseren graag even voor een mooie dronefoto. FOTO'S RICARDO MANNO Foto van bouwers turbines gaat viral Jeffrey Kutterink Oude-Tonge M Ricardo Manno. -Ricardo Manno vanaf 1 januari 2021 Tarieven per enkele passage inclusief 21% BTW, geldig voor 2021* T-TAG** VEELGEBRUIKERS KORTING*** Lengte 6 meter en hoogte 3 meter 5,00 3,00 2,50 Lengte 6 meter en hoogte van voertuig €7,45 €4,50 €3,75 3 meter Lengte 12 meter en hoogte 18,20 11,00 9,10 3 meter Lengte 12 meter en hoogte 25,00 15,00 12,50 3 meter Motoren via de kassa 2,50 2,00 1,50 In 2021 gelden dezelfde tarieven als in 2020. Dit betekent dat zowel de standaardtarieven als de t-tagtarieven ongewijzigd blijven. M De t-tag is speciaal ontwikkeld om het voor jou zo gemakkelijk en voordelig mogelijk te maken tol te betalen voor de Westerscheldetunnel. Met een t-tag achter de voorruit hoefje niet meer te stoppen aan de kassa om te betalen. Je t-tag wordt automatisch gescand, de slagboom gaat open en je kunt doorrijden. Het verschuldigde tolgeld wordt direct van jouw tegoed afgeschreven. Simpel en snel. Meer informatie vind je op movenience.nl/westerscheldetunnel/t-tag. Abonnees die vaker dan 150 keer per jaar door de Westerscheldetunnel rijden en daarbij gebruik maken van hun t-tag of m-tag, krijgen een veelgebruikerskorting van 50% van het standaardtarief. geldt per t-tag of m-tag geldt voor alle categorieën De veelgebruikerskorting: geldt vanaf de 151e passage de telling begint elk kalenderjaar opnieuw wordt per passage verrekend Jaarlijks zijn er zes tolvrije zaterdagen waarop iedereen de tunnel kan passeren zonder tol te betalen. In 2021 is de tunnel tolvrij op 30 januari, 27 februari, 24 april, 11 september, 30 oktober en 27 november. We behouden ons het recht voor de tolvrije dagen te verplaatsen of te annuleren vanwege corona (COVID-19) maatregelen. Wij volgen hiervoor het advies van de Nederlandse Rijksoverheid. Meer informatie N.V. Westerscheldetunnel www.westerscheldetunnel.nl inf09westerscheldetunnel.nl Klantenservice Movenience 0900 235 88 66 (jouw gebruikelijke belkosten) Vanuit het buitenland: +31113 23 28 44 Volg ons ook op social media Q Q Download onze app WSTVerkeer voor actuele verkeersinformatie. n Available on ihelPhone VIND HET OP LJ App Store P Google Play WESTERSCHELDE TUNNEL Mm M66SIOK MCTOf TUHSKILTiWüfL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 33