FAMILIEBERICHTEN 19 Janet Roofack - Douglas Leen van Dam Jacobus (Ko) Barentsen Cecile Naessens - Staal Tina Vermorken-van Oosterom Bij het onverwachte overlijden van Diny van Vugt hebben zo ontzettend veel mensen hun warme me deleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons duidelijk het gevoel gegeven het verlies van Diny niet alleen te hoeven dragen. Peter Vanhijfte Vader en moeder van Vugt Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, 28 november 2020. Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, altijd zorgzame en meelevende vader, opa en oude opa Ko Jacobus Meijaard zeggen wij u hartelijk dank. Kohie Meijaard Jolanda en Jos, Jack, Julia Sandra en Hendrik, Coen, Jenna Jacko en Petra Yerseke, november 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Hans Battels zeggen wij u hartelijk dank. Hans en Francien Bartels Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, november 2020 Wij willen u bedanken voor uw mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Hubert Volleman Het is voor ons een grote steun geweest De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Mia Volleman-de Klerk Kinderen en kleinkinderen Graauw, 28 november 2020 DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder Catharina Elisabeth van Cadsand weduwe van Jan Pieter Reminsen zeggen wij u hartelijk dank. Nellie en Bart Leen en Martine Axel, november 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, november 2020 v Lieve familievrienden/ kennissencollega*s, buren/ Kapelle-Biezelingenaren, duivenmelkers/ biljarters en oudAKF-ers. Vooralle vormen van belangstellingen medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen COLOFON Familieberichten zaterdag 28 november 2020 ZV Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen na het overlijden van onze lieve moeder, willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Fons Picavet Diana Picavet Hulst, november 2011 Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaard. We danken iedereen voor de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn man Nicky van Dam - van de Sluis Bruce en Jessica Axel, november 2020 De overweldigende belangstelling en het meeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven, telefoontjes en bloemen na het overlijden van mijn man, onze vader en (overgroot) opa heeft diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Nel Barentsen-Jobse Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind West-Souburg, november 2020 Alle bloemen, kaarten en andere blijken van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn ma waren hartverwarmend. Bedankt daarvoor. Marie-Thérèse Naessens Sluis, november 2020 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 138