O 0 Jubert Gaston Cocquyt 18 FAMILIEBERICHTEN J'SGrnóe Dolf Weytingh dpg OVERLEDEN Petrus Amelia Joseph de Valck ■li' Mathilda Platjouw-de Cock Tiele Joos Platjouw Je was een rots in de branding En koerste recht door zee. je trotseerde storm en golven Alleen had je de wind niet mee. Peter 26-12-1954 Vogelwaarde 25-11-2020 Hulst Bedroefd maar toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen. Wij delen u mede dat na een zware tijd, die hij op bewonderingswaardige manier heeft doorstaan, wij in besloten kring afscheid hebben genomen van onze vader echtgenoot. Anita Daisy Feysal Peter Junior Debby Diego FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten zaterdag 28 november 2020 Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren tellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe sinds 2007 van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Ewald en Loes Platjouw-Kints Alain en Marilou, Eliana Eileen en Beorn, Lois, Eben Guido en Anneke Platjouw-Meesen Daniëlle en Joost, Roos, Jasmijn Sabrina Bernadet en Werner Helmich-Platjouw Pascal, Eliza, Celina Tamara en Marco, Melanie, Damian Bianca Lamswaarde, 25 november 2020 Correspondentieadres: Dreef 29,4586 AM Lamswaarde Het afscheid en de crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. We bedanken de Thuiszorg van Kloosterzande voor de liefdevolle verzorging. T Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar om wat zij voor ons heeft betekend, melden wij u het overlijden van mevrouw weduwe van de heer Gerard Huys Geboren te Ronsele op 6 februari 1932 en overleden te Wachtebeke 20 november 2020. Dit melden u: Wim Huys Henk en Mariëlla Huys - de Bart Roderick en Esther Faybe, Dex en Riff Norbert en Lisa Guy Huys haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Naar aanleiding van de coronamaatregelen heeft de uitvaart plechtigheid in besloten kring plaats gevonden op woensdag 25 november 2020. Namens de familie willen wij iedereen bedanken die de laatstejaren on^e moeder hebben bijgestaan. Rouwadressen: Mendonkdorp 69, 9042 Gent Hoofdweg Noord 32a, 4574 RB Zuiddorpe Oudepolderseweg 8, 4574 NM Zuiddorpe ZV Enige en algemene kennisgeving Ik laat je niet alleen al moet ik je verlaten, al moet ik van je heen Verdrietig, maar ook wetende dat het zo goed is, innig verzorgd tot op het laatst door je echtgenote, hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Monique Soete Aardenburg, 20.111944 - f Sluis, 23.11.2020 Sluis: Monique Cocquyt-Soete Johan Cocquyt Waterlandkerkje: Cindy en Daniël Heinsdijk-Cocquyt Anna Jannick Evi Correspondentieadres: Zuiddijkstraat 78 4524 AT Sluis De uitvaart vindt plaats in besloten kring in aula De Nachtzon te Maldegem. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl 'Tout est bien qui finit bien.' Verdrietig nemen wij afscheid van onze bijzondere vader en opi. (weduwnaar van Liesbeth Weytingh-Krips f 9 januari 2011) 0 22 januari 1937 125 november 2020 Middelburg: Julie en Wilco van Noppen-Weytingh Paulien, Maren Raoul en Ben Lidia Epse: Koen Weytingh en Alice Erkelens Pippe en Sam Hilversum: Mare en Gea Weytingh-Kool Luc Sophie en Phillip Den Haag: Caroline Weytingh en Jan-Willem Weebers Daan en Suus Correspondentieadres: Brigittadreef 3,4333 RB Middelburg De uitvaartdienst vindt plaats in besloten kring. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 137