4,5 miljoen Alles in de bus Net Frankrijk Altijd goed Perfecte pen Een lastig jaar is het. Daarom cadeaus die niet per se nuttig zijn, maar waarje elkaar wel blij mee maakt. Het is een lekker grote toilettas, maar je kunt er net zo goed losse frutsels in opbergen, viltstiften in bewaren of gewoon mee spelen. VW Collection toilettas, €29,95, ook in blauw en groen, Bergfreunde.nl Een chic mes promoveert een thuisdiner onmiddellijk tot een belevenis a la een Franse brasserie. Laguiole Style de Vie Prestige Line-steak- messen, €29.95per set van zes, verkrijg baar in koper- of goudkleur, fonq.nl Een tas cadeau geven is een inge wikkelde zaak, want: te groot, te klein, te duur, te onhandig. Ziehier: het einde van dit soort kwesties. Deze fijne tas is groot genoeg (20x22cm) om van alles mee te nemen, hij staat over goed bij en is nog vriendelijk geprijsd ook. Zign schoudertas, €40, ook verkrijgbaar in zwart, zalando.nl Hij is handgemaakt én van duurzaam walnoot- hout. Deze prachtpen wordt opgestuurd in een geschenkverpakking. houten pen Move, €27,95, morethanhip.nl 20 Zo veel fortune cookies produceert de grootste gelukskoekjesfabriek ter wereld per dag. Dit leuke koekje hoort daar niet bij en opeten is ook al niet aan te raden. Maar wie hem in de grond plant en geduld heeft, vindt geluk in de vorm van prachtige veldbloemen. Onder op het doosje kun je een persoonlijke gelukwens voor de ontvanger schrijven. NikoNiko plantbare fortune cookie, €6,95, nikoniko.nl VOOR DE LEUK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 100