FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend op alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke, zorgzame ma, lieve oma en geweldige superoma Clara Augusta Maria Cerpentier weduwe van Bernardus Antonius van Acker Koewacht, 27-6-1923 t Sint Jansteen, 24-11-2020 Jan van Acker en Yvonne Wesselink Martijn en Karin - Anna, Julia Bernadijn en Eduard - Valerie, Marius, Irene Jorian en Felice - Belén, Pia Mariëtte en Jos Morres-van Acker Marjolein en Rudi - Kate, Emily, Vesper, Florentine Arno en Fieke - Eline Linda en Mart - Thijs, 7 Marlies en Karei Martinet-van Acker Allard en Femke - 7 Mariken en Paul - Ruben, Laurens Guus van Acker Silas Kimberly Eddy en Greet van Acker-De Letter Leander en Cristina - 7 Domien en Tonia - Lucile Sophie Bernadette van Acker Christianne en Leo Marcelis-van Acker Eloy en Hannah Jolien Carli Correspondentieadres: Wilhelminastraat 123 4564AA Sintjansteen In verband met de maatregelen rondom COVID-19 zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van De Baronie 'boven' voor de liefdevolle verzorging van ma. Wim Slabbekoorn de heer Willem(Wim) van der Peijl Luud van Ommen Catharina Elisabeth van Eenennaam Kitty Camiel Tei rl ij nek Adrie van Oosten - van Dommele Adriana Pieternella Hugo Willaert vrijdag 27 november 2020 Toon Hermans Je wilde nog zó graag blijven. Hoewel wij wisten dat Wim ongeneeslijk ziek was, ging hij vervuld van hoop de strijd aan. Hij heeft die helaas niet kunnen winnen. We zijn geschokt en diepbedroefd door het veel te vroege overlijden van onze dappere en integere zwager. echtgenoot van onze lieve zus Adri Slabbekoorn-Philipse Ze waren in diepe liefde onafscheidelijk met elkaar verbonden. Rienk t en André f Dees-Philipse Anita en Joop André en Nadia Jannie en Tom Stoorvogel-Philipse Leendert f Lenie en Rinus f de Vries-Philipse Douwe Tanja en Patrick Esther en Alex en kinderen Hulst, 24 november 2020 Tot ons groot verdriet is op 21 november 2020 na een kortstondig ziekbed overleden in de leeftijd van 80 jaar. De heer Van der Peijl is in 1975 toegetreden tot de Raad van Commissarissen van De Hoop Terneuzen B.V. Als telg van de derde generatie Van der Peijl heeft hij 37 jaar met grote betrokkenheid bij ons familiebedrijf deel uitgemaakt van de Raad van Commissarissen. In de periode van 1994 tot zijn aftreden in 2012 heeft hij de functie van voorzitter bekleed. Als lid en voorzitter van de Raad van Commissarissen heeft hij een belangrijke bijdrage gegeven aan de stabiliteit, ontwikkeling en uitbouw van ons bedrijf. De continuïteit van De Hoop Terneuzen B.V. op de hele lange termijn als zelfstandig familiebedrijf heeft hierbij altijd centraal gestaan. Op zijn eigen nauwgezette, vriendelijke en vasthoudende wijze is hij ook na zijn afscheid in 2012 altijd met veel belangstelling betrokken gebleven bij het wel en wee van ons familiebedrijf. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn kinderen, zijn kleinkinderen en verdere familie. Hij zal door ons allen zeer gemist worden. We zullen hem met diep respect en in grote dankbaarheid herinneren. Raad van Commissarissen, Raad van Bestuur, Directie en medewerkers van De Hoop Terneuzen B.V. en de hieraan gelieerde maatschappijen Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van In dankbare herinnering wat hij voor ons bedrijf heeft betekend, zal Luud in onze gedachten blijven. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Kloosterboer Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een heel mooi, gelukkig en fijn leven is vredig ingeslapen mijn lieve vrouw echtgenote van Axel, 11 december 1938 t Axel, 23 november 2020 Sas van Gent: Camiel Teirlijnck Europalaan 7,4551 VA Sas van Gent De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van De Vurssche, afdeling De Sassing voor de liefdevolle verzorging. Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was'. Met veel verdriet in ons hart, maar dankbaar voor wie zij voor ons was, hebben wij afscheid genomen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder, oma en omi echtgenote van Ko van Oosten 10-1-2004 Rotterdam t Kapelle 1-11-1924 in de leeftijd van 96 jaar 25-11-2020 Jan -in herinnering- en Marjan van Oosten Daniëlle en Ron, Lizzy, Mika Mariëlle en Peter Paul, Noah, Levi Iman van Oosten -in herinnering- Conny en William de Pundert Mattanja Stephanie en Oswel Correspondentieadres: C. de Pundert - van Oosten Vechtstraat 39,4535 GN Terneuzen Onze dank gaat uit naar de. Schrier-Neels en dr. van Waardenberg en het zorgpersoneel van Cederhof voor de liefdevolle verzorging. Naar de wens van onze moeder zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Onmogelijk iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren. We gaan u missen. Rust zacht liefste Oma en Omi. Veel Liefs, Daniëlle Ron, Lizzy, Mika Mariëlle Peter-Paul, Noah, Levi Mattanja Stephanie Oswel Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, geven wij u kennis van het overlijden van *14-04-1938 +24-11-2020 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Marco, Nicole Steffi Nadia, Jos, Jordi, llona Kevin Joke De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Poorterslaan 114,4561 ZN Hulst Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar het team van Blaauwe Hofke 77 voor hun goede zorgen. Hij zit daar stil aan de waterkant waar het briesje van de wind het riet constant in beweging brengt Waar het dobbertje dobbert en deint op de golfjes keer op keer Daar zat de visser elke ochtend weer COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTI3DEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 58