dpg FAMILIEBERICHTEN 17 familieberichten Adrie van Oosten -van Dommele Adriana Pieternella Luud van Ommen Wim Slabbekoorn DANKBETUIGING r a FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media 11 vrijdag 27 november 2020 PM Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was'. Met veel verdriet in ons hart, maar dankbaar voor wie zij voor ons was, hebben wij afscheid genomen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder, oma en omi echtgenote van Ko van Oosten 110-1-2004 Rotterdam Kapelle 1-11-1924 in de leeftijd van 96 jaar 25-11-2020 Jan -in herinnering- en Marjan van Oosten Daniëlle en Ron, Lizzy, Mika Mariëlle en Peter Paul, Noah, Levi Iman van Oosten -in herinnering- Conny en William de Pundert Mattanja Stephanie en Oswel Correspondentieadres: C. de Pundert - van Oosten Vechtstraat 39,4535 GN Terneuzen Onze dank gaat uit naar de. Schrier-Neels en dr. van Waardenberg en het zorg personeel van Cederhof voor de liefdevolle verzorging. Naar de wens van onze moeder zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Onmogelijk iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren. We gaan u missen. Rust zacht liefste Oma en Omi. Veel Liefs, Daniëlle Ron, Lizzy, Mika Mariëlle Peter-Paul, Noah, Levi Mattanja Stephanie Oswel Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van In dankbare herinnering wat hij voor ons bedrijf heeft betekend, zal Luud in onze gedachten blijven. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Kloosterboer Je wilde nog zó graag blijven. Hoewel wij wisten dat Wim ongeneeslijk ziek was, ging hij vervuld van hoop de strijd aan. Hij heeft die helaas niet kunnen winnen. We zijn geschokt en diepbedroefd door het veel te vroege overlijden van onze dappere en integere zwager. echtgenoot van onze lieve zus Adri Slabbekoorn-Philipse Ze waren in diepe liefde onafscheidelijk met elkaar verbonden. Rienk t en André f Dees-Philipse Anita en Joop André en Nadia Jannie en Tom Stoorvogel-Philipse Leendert f Lenie en Rinus f de Vries-Philipse Douwe Tanja en Patrick Esther en Alex en kinderen Hulst, 24 november 2020 Wij willen een ieder bedanken voor het warme medeleven en de belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder Het was voor ons een grote troost en het zal een dankbare herinnering blijven. Carel Beulink Kinderen kleinkinderen COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 I media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45