16 FAMILIEBERICHTEN r Aaltje Dekker - van Stee Jannigje Anthonia Jobse-Langerak JUBILEUM Henk Sjaan Louwerse J OVERLEDEN jantje de Jïong - bolles Jïannie Janny Wij feliciteren onze (schoon)ouders en opa en oma met hun 50 jarig huwelijksjubileum en wensen hen nog vele gelukkige en voorspoedige jaren toe. 27 november 1970 - 2020 Noordweg 117, 4353 AV Serooskerke Onze vriend en goede collega Jan de Beij oud-huisarts te Hansweert is overleden We denken aan hen die achterblijven. Leny en Arie Constandse Cobi en Jelle Elzinga Mieke en Aart Plaisier We hebben afscheid moeten nemen van onze moeder en schoonmoeder gehuwd geweest met Markus de Jong 30 oktober 1922 23 november 2020 Wies de Jager - de Jong Ad de Jager Graag willen we het verzorgend en verplegend personeel en de vrijwilligers van Verpleeghuis Willibrord bedanken voor de uitstekende zorg en begeleiding die Ma heeft mogen ontvangen Correspondentieadres: Lepelstraat 34 4354 KH Vrouwenpolder De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat wij haar al zo lang mogen kennen, is voor ons totaal onverwacht overleden onze lieve schoonzus Coby de Goffau - Volmer echtgenote van Jos de Goffau Wij wensen Jos, Alex, Mara en de kleinkinderen de komende tijd heel veel kracht en sterkte toe. Machalien t en Peter f Ali Mart en Stannie Adrie en Joos Kees en Jopie Ad en Nellie Een hart van goud, vol goede gaven ligt hier straks stil en zacht begraven. Je bleef strijden om bij ons te blijven leven, wij hopen nu dat je de rust is gegeven. +Goes 24-11-2020 Wij bedanken alle medewerkers van Cederhof en tevens A.D.R.Z. afd. Heelkunde voor de goede zorgen. Verdrietig delen wij u mede dat onze lieve zus en schoonzus Aaltje Dekker- van Stee "Zus" op 91-jarige leeftijd is overleden Kapelle: M. Wisse - van Stee Kapelle: J. Bal - van Stee Kapelle: H. v.d. Moere- van Stee En in herinnering haar broer, zwagers en schoonzus die haar voorgingen. Kapelle, 24-11-2020 de heer Willem(Wim) van der Peijl Janny Jobse -Langerak Janny Jobse-Langerak Nu laat Gij, Heer, uw dienstmaagd gaan in vrede, naar uw woord, naar Lucas 229 Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma 11 september 1938 f 24 november 2020 Rinus Jobse Connie en Sam Anne en Mitchel Lux Pax Charlotte en Bas Vincent en Mignon Hans en Joke Erwin Niels Martin Freek Marleen en Jelle Vera Tim Stelbergstraat 23 4311 GD Bruinisse De dankdienst en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. De dankdienst zal maandag 30 november om 13.00 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente te Bruinisse en is via www.kerkomroep.nl te beluisteren. Een bijzonder woord van dank voor de medewerkers van Buurtzorg voor de goede hulp. PM vrijdag 27 november 2020 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Han Dekker 122-6-2015 *Kruiningen 30-4-1929 Biezelinge Jacco (in herinnering) en Astrid Johnny Jeroen 's-Gravenpolder René en Dianne Stephan Niels en Jessica Correspondentieadres: Korenhalmdijk 9,4431 NE 's-Gravenpolder De begrafenis zal in besloten kring te Biezelinge plaatsvinden. Tot ons groot verdriet is op 21 november 2020 na een kortstondig ziekbed overleden in de leeftijd van 80 jaar. De heer Van der Peijl is in 1975 toegetreden tot de Raad van Commissarissen van De Hoop Terneuzen B.V. Als telg van de derde generatie Van der Peijl heeft hij 37 jaar met grote betrokkenheid bij ons familiebedrijf deel uitgemaakt van de Raad van Commissarissen. In de periode van 1994 tot zijn aftreden in 2012 heeft hij de functie van voorzitter bekleed. Als lid en voorzitter van de Raad van Commissarissen heeft hij een belangrijke bijdrage gegeven aan de stabiliteit, ontwikkeling en uitbouw van ons bedrijf. De continuïteit van De Hoop Terneuzen B.V. op de hele lange termijn als zelfstandig familiebedrijf heeft hierbij altijd centraal gestaan. Op zijn eigen nauwgezette, vriendelijke en vasthoudende wijze is hij ook na zijn afscheid in 2012 altijd met veel belangstelling betrokken gebleven bij het wel en wee van ons familiebedrijf. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn kinderen, zijn kleinkinderen en verdere familie. Hij zal door ons allen zeer gemist worden. We zullen hem met diep respect en in grote dankbaarheid herinneren. Raad van Commissarissen, Raad van Bestuur, Directie en medewerkers van De Hoop Terneuzen B.V. en de hieraan gelieerde maatschappijen Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante We bidden om kracht en troost voor Rinus, kinderen en kleinkinderen. Waddinxveen: Bram Jobse Anneke Jobse-Bitter Kapelle: Willy Mol-Jobse Hans Molf/'n herinnering) Koudekerke: Adri Jobse Lien Jobse- van Helleman Middelburg Catrien Bimmel-Jobse Jo Bimmel Middelburg: Corrie Jobse Toon Roskam(ïn herinnering) Goes: Dinie Louwerse-Jobse Wim Louwerse neven en en nichten Bruinisse november 2020. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze lieve zus en tante Leny Lagendijk-Langerak Karei Lagendijk t Toon Langerak Conny Langerak-Haan Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44