A FAMILIEBERICHTEN 17 Jannis Willem Boidin dpg li' OVERLEDEN Piet Hamelink Piet Hamelink Jos Kusse Maria Louisa Rosalia Bilterijst-van Leuven Zonnebloem Vogelwaarde We zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze vrijwilligster Marlies Bilterijst-van Leuven Alhoewel ze nog niet lang bij onze afdeling werkzaam was, hoorde ze er door haar inzet, rustige aanwezigheid en lieve karakter helemaal bij. We wensen de familie en naasten veel sterkte in deze moeilijke tijd. Onrustig zoekend, dwalend in gedachten. Nu de rust gevonden, dat zal ons verdriet verzachten. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze vader, opa en over-opa sinds 2002 weduwnaar van Lenie Lantsheer Zaamslag, 3-7-1935 Goes, 24-11-2020 Jan en Anke Peter en Hanneke - Bente, Milou Gertjan en Cherinda - Mace Marco en Lieke - Dex, D1 Heieen en Ko Ilona en Ferry - Xavi, Bo Rowdy Peter Correspondentieadres: Burg. H. Wolferthof 2 4542 HA Hoek De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Vremdieke' voor de liefdevolle zorg en aandacht. Met verdriet in ons hart moeten we afscheid nemen van mijn zwager en onze oom weduwnaar van Lee Hamelink-Lantsheer. We wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Nellie't Gilde-Lantsheer Ad en Liyan Carla en Rudi Hoek, 24 november 2020 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Nelly Vermeer Wij wensen Nelly, Patrick, Miranda, Karlijn en Niels sterkte en kracht toe. Uit allernaam familie Kusse FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten donderdag 26 november 2020 Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat 't goed is maar in je ogen blinkt een traan. Intens verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van onze geliefde moeder; schoonmoeder en oma - Marlies - weduwe van Piet Bilterijst Vogelwaarde, 19-6-1953 f Vogelwaarde 23-1 I -2020 Martijn en Mieke Anne, Bram,Yannick Kirsten Guust f Marcel Correspondentieadres Sasdijk 30 4561 RS Hulst De afscheidsplechtigheid vindt plaats op maandag 30 november om 14.00 uur en is te volgen via een livestream, u kunt zich hiervoor aanmelden via info@deridder-uitvaartnl Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Boschkapelle. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De golven van de zee bewegen op en neer, soms gaan ze kalm, maar bij storm hevig te keer. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van Oostburg, 24 januari 1946 t Hoek, 24 november 2020 Uit aller naam: Familie Boidin Correspondentieadres: Nieuwstraat 38 4501 BE Oostburg Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Vremdieke te Hoek voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. ZV COLOFON ■familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTUDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 63