IP&I VOOR DE FOTOLIEFHEBBER Microsoft Office incl. licentie Fotoboek Fotopuzzel Fotomok 4x Zeshoekige foto Bestel nu op pzc.nl/office Word een specialist in het gebruik van Office met deze Microsoft Office cursus inclusief Office Licentie! Na deze cursus ken je alle trucjes van de verschillende programma's. De cursus bestaat uit drie trainingen voor Microsoft Word, Excel en Powerpoint inclusief templates en extra materiaal. Bekijk het complete aanbod op pzc.nl/feestdagen Commerciële bijlage 5 Een foto op canvas is de perfecte decoratie voor aan de wand. Voor je eigen huis of om cadeau te geven. Een foto op aluminium past in elk interieur thuis, of het nou strak of landelijk is. Je hebt de keuze uit wit of geborsteld aluminium. Een fotoboek is ideaal om mooie herinneringen in vast te leggen. Maak een fotoboek met foto's van je vakantie, gezin of huisdier! Bestel op pzc.nl/canvas Bestel op pzc.nl/aluminium Bestel op pzc.nl/fotoboek Puzzelen was nog nooit zo leuk! Ga voor een foto van jezelf of van een mooi moment en laat deze afdrukken op een puzzel. De puzzels zijn 3 mm dik en zijn gemaakt van glanzend hardboard. Bestel op pzc.nl/fotopuzzel Een foto op mok is het cadeau om aan iemand te geven. Leuk voor op kantoor en thuis. De foto verschijnt pas zodra de mok warm wordt. Bestel op pzc.nl/fotomok Met deze set van 4 zeshoekige foto's, vrolijk je heel makkelijk je muur op! Zo maak je een collage van een mooie gebeurtenis, dag of vakantie. Bestel op pzc.nl/zeshoek Klaar om in jezelf te investeren, of wil je iemand anders de kans geven? Bestel nu jouw voucher voor de cursus Microsoft Office Trainingen (incl. onbeperkte licentie voor de programma's). "Exclusief verzendkosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 53