Jf J? FAMILIEBERICHTEN 13 Willem Walraven Wim Walraven Wim Walraven Adriana Johanna van de Velde - Meeuwse IN MEMORIAM dpg ■li' Wim Walraven Wim Walraven Ad 24-04-1931 Goes 117-11-2020 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten 24-11-2019 24-11-2020 Leo Oosterom FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag-en/of weekblad naar keuze. familieberichten dinsdag 24 november 2020 PM 'Jouw leven is als de streek van een kundige schildershand die bij aanraking alles mooier maakt' Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame (schoon)vader en onze ondeugende opa 18 april 1945 Middelburg Oost-Souburg Middelburg Middelburg 21 november 2020 Anneke Walraven - Alewijnse Lizette en Ruben Lucas en Ghylia Cyril Martijn en Jolien Jord Siem Fiene Wilbert Correspondentieadres: Noordweg 409, 4333 KD Middelburg De uitvaart vindt plaats op vrijdag 27 november 2020 in de Dorpskerk in Sint Laurens. In verband met de coronamaatregelen zal deze in kleine kring plaatsvinden. U kunt de dienst volgen via www.kerkomroep.nl vanaf 13:00 uur. Wij willen de medewerkers van Buitenrust, in het bijzonder afdeling 'de Kreukel', hartelijk bedanken voor de betrokkenheid en de liefdevolle zorg. 'Wat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt' Afscheid nemen van een goed mens, een fijne broer en zwager geeft veel pijn en verdriet Louw Walraven en Hannie Walraven-Dekker Hannah Walraven en John de Rijke in herinnering Sonja Walraven Cathrien Walraven Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden. Wim was, samen met Anneke, drager van het ereteken van KV 0ND0. Wij wensen Anneke, Lizette en Ruben, Martijn en Jolien, Wilbert en alle kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Korfbalvereniging ONDO Na een vriendschap van meer dan vijftig jaar hebben wij afscheid moeten nemen van Wij zullen hem erg missen! Wij wensen Anneke, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Ab en Marijke Sinke kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn we, omdat we afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Wij wensen Anneke en (klein)kinderen veel sterkte toe. Kudelstaart: Kees Alewijnse Middelburg: Jopie en Kees vanWouwe Middelburg: Adri en Gertrude Alewijnse Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving 'Neem, Heer mijn beide handen' Zacht, kalm en voldaan is ingeslapen mijn zus en onze tante echtgenote van Bouw van de Velde 127-06-2011 Joke Heyligers - Meeuwse Coby en Marco Celine, Laura Jolanda en Guus Indy, Dyon Een woord van dank gaat naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Randhofvoor de goede verzorging. Correspondentieadres: Scheldestraat 107 4461 EN Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V* 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. AbsoLuut nog in onze gedachten; We missen je. Je Tijgers media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45