U 12 FAMILIEBERICHTEN Dies Anthonie de Jonge Dies de Jonge Jan Hoekman - Dies - Anthonie Jobse Jan Hoekman Jan Hoekman Willem Jacobus Vermeulen Kees van de Kreeke OVERLEDEN Met verdriet in ons hart, maar zeer dankbaar voor de bijzondere plaats die hij in ons leven heeft ingenomen, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 75 jaar. Addy de Jonge - Polderman Wilco en Maud Anne Evie Emma Thijs Heieen en Patrick 23 november 2020 Deeweg 2a, 4444 RV 's-Heer Abtskerke De afscheidsdienst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Onverwacht is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom 's-Heer Abtskerke: Fam. de Jonge Met droefheid delen wij u mede dat, na een periode van afnemende krachten, is overleden onze broer, zwager en Toon Aagtekerke, Domburg, 20 december 1931 23 november 2020 Middelburg Adri Jobse (in herinnering) Dina Jobse - de Visser Aagtekerke Koos Houmes - Jobse (in herinnering) Adri Houmes Aagtekerke Louw Jobse Nel Jobse - Blaas Oost-Souburg Lies de Pree - Jobse Rinus de Pree Neven en nichten en verdere familie. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Simnia" voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Molenwegje 2 4363 AJ Aagtekerke De rouwdienst zal in besloten kring worden gehouden op D.V. donderdag 26 november om 13.30 uur in de Saronkerk te Oostkapelle. Deze dienst is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Condoleances en blijken van medeleven, ontvangen wij graag schriftelijk. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Jan Hoekman We zijn dankbaar voor de mooie herinneringen en het altijd meeleven met ons gezin. Wemeldinge: Marleen Nieuwenhuize Jesse Hoekman en familie Bedroefd door het verlies van mijn lieve opa maar vol dankbaarheid voor alle wijsheid en liefde die hij heeft mogen delen in zijn leven. Jesse Hoekman Wij ontvingen het droevige bericht dat oom Jan Hoekman is overleden. Wij wensen Nelleke en Jos, Mariëtte en Johan, Eveline en Hein, en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Yerseke: Ella en Rudi Kerkrade: Gerard en Gudrun Krabbendijke: Kees en Ellen Wemeldinge: Baus en Rianne Brecht: Ronald en Maria Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. Na een leven van geven en delen, interesse voor iedereen, betrokkenheid en medeleven is overleden onze lieve papa, vader, opa Weduwnaar van Maria Visscher Kruiningen, Krabbendijke, 13 september 1927 21 november 2020 Nelleke en Jos Otte Atjan en Anke, Sven, Jens Mark en Nicole, Ruben, Ella Mariëtte en Johan Wattel Niels en Desireè, Liviya, Sunna, Fos Marieke en Jan Willem, Thirza, Silvan, Sifra Suzanne en An Eveline Hoekman en Hein van Zoest Martine en Nikolas Ana Rosa Gerljan Hoekman (in liefdevolle herinnering) Jesse Correspondentieadres Kruisbessestraat 55,4413 DB Krabbendijke Vanwege de Covid-19 maatregelen is er geen gelegen heid voor een persoonlijke condoleance. Uw medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. De dankdienst wordt gehouden in besloten kring op donderdag 26 november om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk te Krabbendijke. Deze kan worden beluisterd via www.kerkomroep.nl Indië-veteraan aandacht en Na jarenlange vriendschap heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van Marjan Luteijn en familie -Wim - Wim Vermeulen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker en oud-collega Kees was 17 jaar bij ons werkzaam als Vestigingsleider Goes. We hebben hem leren als een sympathieke en markante man, zowel binnen onze organisatie als daarbuiten. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Heieen, kinderen en familie. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers DYKA B.V. dinsdag 24 november 2020 PM Liefde begint met een glimlach Groeit met een kus en eindigt met een traan Onze strijder is niet meer Dankbaar voor alle fijne jaren geven wij verdrietig kennis van het overlijden van mijn lieve man en papa Borssele Oost-Souburg 12 mei 1952 21 november 2020 Oost-Souburg: Henny Middelburg: Kenny Nika Correspondentiead res: Familie Vermeulen Hudsondwarsstraat 16,4388 EV Oost-Souburg In verband met de maatregelen van het R.I.V.M. vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in besloten kring op donderdag 26-11-2020. Een speciaal woord van dank aan huisartsen Dr. Hemelaar en dr. Wattel, de longartsen, longverpleegkundigen en oncologen voor de deskundige en liefdevolle zorg. Vaarwel, lieve en behulpzame zwager en oom Truus en Gerard Corrie en Piet t Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44