■li' dpg FAMILIEBERICHTEN 17 familieberichten Mafalda Reunis - van der Vlies Maria Theresia Emïliana de Ridder-de Rop -Mimi weduwe van Willem Adriaan de Ridder 120 oktober 1995 DANKBETUIGING Augustinus (Guust) van Leuven COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. media vrijdag 20 november 2020 ZV Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij In alle eeuwigheid ben jij (T.Hermans) Met berusting in ons hart en met een gevoel van groot gemis, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Hulst, 3 november 1928 Hulst, 14 november 2020 weduwe van Albert Reunis 15 februari 2006 Etten-Leur: Frans en Yvonne Jeroen Alexandra Bart Kapellebrug: Margriet en Guust Marnix Nadia Brasschaat (B): Ronald en Marja Elke Tom Ruud Anne Correspondentieadres: Korte Brugstraat 70,4871 XT Etten-Leur Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het Blaauwe Hofke, de Seniorenkliniek en huisartsenpraktijk De Visser voor de liefdevolle zorg voor onze moeder en oma. Wegens de richtlijnen betreffende COVID is er geen condoleancebezoek en zullen de afscheidsdienst en crematie in besloten kring plaatsvinden. Na een mooi en lang leven is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder St.-Gillis-Waas (België), 9 juni 1930 t Terneuzen, 18 november 2020 Utrecht: DeniseenPaul Daan Amsterdam: Charlotte Nieuwegein: Monique en Maarten Lucas Sam B Menno ter Braakhove 11,3437 JP Nieuwegein Voor de vele kaarten en andere vormen van medeleven na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en opa Zeggen wij U hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Jenny van Leuven - Gijsel Kinderen en Kleinkinderen Koewacht, November 2020 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 58