G> T Anthonius Drijdijk 16 FAMILIEBERICHTEN Ingrid Adam - Anton Driewegen, f Oostburg, 14-02-1936 17-11-2020 Franciscus Gerardus Marinus Vertnix OVERLEDEN Josephus Cesar de Klerk Sjef Jacob de Gardeijn Jaap O Cornelis (Kees) de Jonge Frans Plotseling ging je heen Nu ben ik alleen Onuitsprekelijk verdriet Vergeten zal ik je niet Intens verdrietig, met pijn in het hart, moeten wij u mededelen dat geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame dochter en nicht 13-07- 1958 f 15-11-2020 Sas van Gent Utrecht Sas van Gent: Lucien f en Iréne Adam - van Waes Familie Adam en familie van Waes Sas van Gent, 18 november 2020. Canadalaan 58,4551 AL De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatshebben op dinsdag 24 november om 11.00 uur in Familiehuis De Geslotene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent en is live te volgen via: www.degeslooteneboom.nl/online-livedienst~ condoleanceregister klik hier op de groene balk "Volg hier een online uitvaartdienst", tevens kunt u hier uw condoleances overbrengen. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. En toch - telkens weer - gullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je %ei. Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden onze lieve vader en opa Weduwnaar van Tonny Drijdijk-Melisse Anthony Marissa Drijdijk Beau, Louise en Owen Joyce Drijdijk Euca en Zoë Hubrecht Drijdijk f Correspondentieadres: Beekstraat 13,2910 Essen (B) De uitvaart vindt plaats op maandag 23 november om 10:30 uur in de Heilige Andreasparochie, Sint Eligiusplein 17 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Het is geheel vrijblijvend om hierbij aanwezig te zijn. Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam, locatie 'De Stelle', met in het bijzonder afdeling Klaproos. Herinner mij Zoals ik was Heel gewoon Heel bijzonder Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Vogelwaarde: Jo f en Emma de Klerk-Mahu Heikant: Ruud en Donja de Klerk-Herman Hulst: Andrea en Marcel Vael-de Klerk Daphne Laura Wouter 16 november 2020 Azaleastraat 2, Vogelwaarde Correspondentieadres: Kerkdreef 18, 4581 CB Vogelwaarde De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. weduwnaar van Riet van Kouwenberg In de leeftijd van 80 jaar Terneuzen, 18 november 2020 Dag lieve opa Kees Met veel verdriet laten wij u weten dat is overleden mijn man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Johanna Maria Sophie de Rijcke Tilburg, Terneuzen, 18 juni 1934 18 november 2020 Anny Thérèse en Jan-kees Coen Stijn Judith en Ido Sophie en Sander Anne Alberdingk Thijmstraat 91 4532 CZ Terneuzen De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats, maar u kunt persoonlijk afscheid nemen van Frans op zondag 22 november tussen 16.00 uur en 16.30 uur in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. vrijdag 20 november 2020 Zwijgzaam Stil en zonder vragen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht Zo ben je langzaammoegestreden uit ons midden weggegleden. En na dappere, maar ongelijke strijd ben je nu uit je lijden bevrijd. Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame vader en schoonvader Wegens de maatregelen betreffende het virus Covid-19 vindt de uitvaart plaats in besloten kring in aula De Nachtzon te Maldegem, gevolgd door de crematie. Met dank aan Buurtzorg West Zeeuws-Vlaanderen en aan iedereen die altijd voor Jaap klaar stonden. U kunt Jacob een laatste groet brengen t/m maandag bij uitvaartverzorging'De Nachtzon', Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, dagelijks van I4.00utot I8.30u, op zaterdag tot 17.00u, niet op zondag. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Correspondentieadres: Sandra en Robbie Kruisdijk 14503GH Groede Online condoleren kan op www.denachtzon.nl ZV 't zal mij niet gebeuren Na een periode van afnemende gezondheid, is toch nog onverwacht overleden, mijn lieve levenspartner, onze vader, trotse opa Kees en overopa in liefde verbonden met Jo Goeman-Hofman Zaamslag Terneuzen 6-10-1933 14-11-2020 Terneuzen J.J. Goeman-Hofman Leen Goeman (in herinnering 1969) Heinkenszand Diana en Frans 's-Heerenhoek Willy en Rinus Terneuzen Wim Terneuzen Marleen en Leon Klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank aan thuiszorg Zorgsaam en dr. Nieuwoudt. Breitnerstraat 4 4532 GW Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wendy en Tim, Maud, Lynn Marc en Judith, Sven, Esmeë, Sanne Manon en Michael, Zinzi, Lizzi, Luna, Beau Daphne en Jim, Vik Nienke, Masón, Kody, Novi Femke, Lucas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 57