Anthonius Drijdijk 16 FAMILIEBERICHTEN - Anton- Huug de Morree Ruben Jannick Groenouwe j? Cornelis (Kees) de Jonge OVERLEDEN Lourens Johannes Bakker (suta (/)i/ujesMzsw& - £Ba&e/aar Dries Dingemanse Loslaten, ruimte en vrijheid geven Soms kan dat, voor maar heel even Ontreddering komt alsmaar terug Levende Liefde is onze enige brug Loslaten; onze zorgen, ons verdriet Wij weten zeker, wij willen dat niet Gelukkig zijn wij er niet toe in staat Dat onze Liefde ons kind loslaat Loslaten vanuit eigen sterkte Dat dachten wij en wij merkten Dat ons gevoel en ons verstand Liefde aanwees als sterkste band Deze levensstrijd heb jij niet kunnen winnen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van Vlissingen, 1 december 1992 Goes, 15 november 2020 Vlissingen: Hans en Anita Anouk t Isabelle en Robert Rosenburglaan 239,4385 KL Vlissingen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. En toch - telkens weer - gullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit: het is voorhij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je %ei. Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden onze lieve vader en opa Driewegen, 14-02-1936 f Oostburg, 17-11-2020 Weduwnaar van Tonny Drijdijk-Melisse Anthony Marissa Drijdijk Beau, Louise en Owen Joyce Drijdijk Luca en Zoë Hubrecht Drijdijk f Correspondentieadres: Beekstraat 13,2910 Essen (B) De uitvaart vindt plaats op maandag 23 november om 10:30 uur in de Heilige Andreasparochie, Sint Eligiusplein 17 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Het is geheel vrijblijvend om hierbij aanwezig te zijn. Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam, locatie T)e Stelle', met in het bijzonder afdeling Klaproos. CobyJansen Coby Jansen Dag lieve opa Kees "There is such a lot of living to do" Zo verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze vader en opa. Wat een geweldige tijd hebben we met elkaar gehad. 16 augustus 1949 -16 november 2020 Monique de Morree - Grotens Sophie en Arnold Indi, Lize, Evi, Josje, Dex Anouk en Gem Tije, Boele, Dide Cas en Esther Linde, Hanne Pim en Ananda Barbara en Andre Kokmeeuwstraat 61,4301WP Zierikzee We hebben in besloten kring afscheid genomen. Bep Rottier-Boone vrijdag 20 november 2020 PM Op Zijn tijd en wijze heeft de Heere tot Zich genomen, onze grote broer, zwager en oom. Echtgenoot van J.H. Bakker - van den Berg. Han Bakker Hanneke Karman-Bakker Rob Karman Jan-Pieter Johanna Jasper en Tara Neven en nichten. Tot ons verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus Jaap en Willy Meulbroek-Dingemanse Nel de Kramer-Dingemanse Ko Dingemanse Corrie Dingemanse-Steketee Alie Dingemanse-Hage Ina Dingemanse-van de Ketterij Sannie Dingemanse-Sinke Neven en nichten Goes 18 november 2020 Het verlies was er al eerder, voordat het afscheid kwam. Langzaam gleed zij van ons weg. Diepe sporen van liefde blijven achter. 28 mei 1953 115 november 2020 Piet van Holsteijn De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Jagertje 18,4464 JB Goes Tot ons grote verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Partner van Piet van Holsteijn Kees en Carla Jansen- van Amen Peter en Joke Jansen- van der Peijl Neven en nichten 't zal mij niet gebeuren.. Na een periode van afnemende gezondheid, is toch nog onverwacht overleden, mijn lieve levenspartner, onze vader, trotse opa Kees en overopa in liefde verbonden met Jo Goeman-Hofman Zaamslag 6-10-1933 Terneuzen 14-11-2020 Terneuzen J.J. Goeman-Hofman Leen Goeman (in herinnering 1969) Heinkenszand Diana en Frans 's-Heerenhoek Willy en Rinus Terneuzen Wim Terneuzen Marleen en Leon Klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank aan thuiszorg Zorgsaam en dr. Nieuwoudt. Breitnerstraat 4 4532 GW Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wendy en Tim, Maud, Lynn Marc en Judith, Sven, Esmeë, Sanne Manon en Michael, Zinzi, Lizzi, Luna, Beau Daphne en Jim, Vik Nienke, Masön, Kody, Novi Femke, Lucas Met medeleven hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Krabbendijke: Janny Boone-Traas Neven en nichten Krabbendijke 19 november 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44