DERNEMER samen werken aan jouw groei. DE WEEK VAN 'Wij nemen onderne mers aan de hand, bieden ze handvatten' Exclusieve coaching sessie voor gedreven ondernemers ir randstad Personal coach helpt mkb'ers met online marketing Digitale transformatie was voor corona een uitdaging voor ondernemers, maar is in de huidige economie een speerpunt geworden. Die kopzorgen kun je er als ondernemer vaak niet bij hebben. Youvia ontzorgt bedrijven bij het optuigen van betere online marketing. Het zijn geen eenvoudige tijden voor ondernemers. De coro nacrisis vraagt alle aandacht, terwijl er genoeg andere uitdagingen zijn die ook prioriteit verdienen. Digitalisering is al een tijdje onontbeerlijk voor menig bedrijf, maar vaak uitgesteld vanwege de benodigde tijd en expertise. In dit gat springt Youvia met een totaalpakket aan digi tale diensten. Youvia is een nieuwe naam, en toch schuilt er een lange historie achter dit bedrijf die de meeste ondernemers ongetwijfeld kennen. Tot dit voorjaar heette Youvia nog DTG, ooit bekend als de uitgever van de Telefoongids en Gouden Gids. Dat bedrijf, onderdeel van European Directories Group, verzette in de loop der jaren zijn bakens van papieren bedrijfs gegevens naar digitale ondersteuning van bedrijven. De nadruk ligt daarbij op het midden- en kleinbedrijf. Youvia helpt mkb-bedrijven met hun online vindbaarheid, zichtbaarheid, reputatie en promotie. ,,De ondernemer heeft het nu al moeilijk genoeg om zijn hoofd boven water te houden'; zegt Youvia- ceo Raymond van Eck. ,,Daar komen de kopzorgen over de digitale transformatie ook nog eens bij. Die willen we graag wegnemen en de ondernemer ontzorgen.' Youvia wil een one-stop-shop zijn voor mkb'ers om hun online marketing van A tot Z te regelen. „Wij zijn een persoonlijke digitale coach voor onder nemers', vertelt Zack Yaagoub, director sales van Youvia. „We helpen met online marketingdiensten. Eigenlijk gidst Youvia ondernemers op het internet." De hulp van Youvia begint met een online marketingcheck, die gratis kan worden aangevraagd. ,,Het is belangrijk om de basis goed op orde te hebben", weet Yaagoub. ,,Daarom bieden wij een apk-check voor je bedrijfswebsite. Onze dienstverlening bestaat uit het online vindbaar maken van ondernemingen en het optimaliseren van hun digitale presence, maar ook uit ondersteuning van hun aanwezigheid op marketpla ces." Zeker nu worstelen ondernemers met de vraag hoe zij hun producten of diensten het best kunnen verkopen. Youvia biedt hen een tool waarmee ze hun aanbod met één druk op de knop kunnen plaatsen bij een breed scala aan marketplaces. ,,Veel consumenten starten daar hun zoektocht, dus moet je er aan wezig zijn", aldus Van Eck. ,,Ons aanbod is geschikt voor de meest uiteenlopende ondernemers, van slagers tot advocaten. Wij nemen ze aan de hand, bieden ze de juiste handvatten. Zodat zij zich kunnen bezighouden met wat ze het best kunnen en het leukst vinden: ondernemen." MONIQUE ANSINK OVER DUURZAAM ONDERNEMEN Met Randstad Boost zorgen we met opleiden en ontwikkelen dat je organisatie klaar is voor het werk van nu en in de toekomst. Wil je weten wat wij hierin voor je organisatie kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op of ga naar www.randstad.nl/werkgevers. PZ ©N deondernemer.nl Youvia ontzorgt ondernemers digitaal Ondernemers ontzorgen Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Youvia. Meer informatie op Youvia.nl volg ons op Hoe gaat jouw bedrijf de uitdagingen aan van deze tijd? Het antwoord op die vraag is voor iedere ondernemer anders. Juist daarom organiseert De Ondernemer iedere dag exclusieve coachingsessies tijdens de Week van de Ondernemer samen met nlgroeit. Na de ervaringen van ras ondernemers Dolf Kos, Ben Woldring en Kees de Jong en lessen van Wessel Berkman is vanavond de eer aan Monique Ansink, over innoveren, juist in coronatijd. Meer weten? Scan dan onderaan dit artikel de QR-code en meld je gelijk aan. Monique Ansink is optimistisch, verbindend en creatief. Werkt hard aan het behalen van duurzaamheidsdoelen (SDG's) voor People en Planet. Ze is gespecialiseerd in duurzaamheid, export, internationaal ondernemen, procesbeheersing, innovatie, retail en platte organisatiestructuur. Daarnaast is zij in staat inzichtelijk te maken hoe elke onderneming kan transformeren om impact te maken en duurzaam bij te dragen. Meer weten over Ansink en leren van haar lessen? Scan dan de QR-code en meld je direct aan voor vanavond. OS It Zack Yaagoub (links) en Raymond van Eck Dit is een wekelijkse uitgave van De Ondernemer De artikelen worden geschreven door de redactie van De Ondernemer, deels in samenwerking met betalende partners. Meer praktische tips en inspirerende verhalen? Ga naar deondernemer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 17