In f COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Anthoinetta Goud - Karelse Tony Lambert Hubregje Cornelia Rottier - Boone - Bep - Bep Rottier - Boone - Netje - Maria Virginie Balj et-de Groot P OVERLEDEN Moeders geven leven moeders geven kracht moeders blijven geven liefde, die elke pijn verzacht en als ze heengaat onverwacht blijft ze toch voor altijd in je hart dat is het wonder, haar troost en grootste kracht Rustig en gesteund (loor ons is op 89-jarige leeftijd ingeslapen onze lieve zorgzame n^eder, oma en ouwe oma 23 mei 1931 17 november 2020 sinds 2016 weduwe van Kees Rottier Kruiningen: Janny en Ferdinand Kole Armand en Annemarie Danny en Judith, Levi, Isa Natasja en Stefan, Dewi, Esmee Adriënne en Christiaan, Brent, Vayén Biezelinge: Annie en Peter Sandee Brigina en Marco, Sven, Mila Annet en Petra, Sarah Schore: Wilma en Ko Stevense Jacco en Terry, Mischa Andrea Goes: Marco en Vanessa Rottier Jaleesa Slotstraat 52,4416 AW Kruiningen Vanwege de huidige omstandigheden nemen we afscheid in familiekring. In verband met de begrafenis van onze moeder is Autobedrijf Kole op maandag 23 november de gehele dag gesloten. De dag was lang, de nacht kan komen geen verdriet, het is goed zo. Ten gevolge van het coronavirus is 16 november 2020 op 93-jarige leeftijd overleden Sinds 20 januari 1995 weduwe van Giljaam Goud Zorgzame moeder, oma en overoma van: Arie en Annelies Goud - Bun Anthoinette en Maykel, Yavi Rosanne en Marco Boudewijn en Johnny In liefdevolle herinnering denken wij aan haar ouders en haar broer: Comelis Karelse en Helena Karelse - Kriger Anthonie Karelse Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Locatie Clasinastraat Arnemuiden voor hun grote inzet en betrokkenheid. In verband met de huidige maatregelen zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Correspondentieadres: De Boomgaarden 10,4464 AJ Goes - Meity- Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve moeder en onze oma 30 oktober 1929 15 november 2020 Haar lieve en positieve karakter zal ons voor altijd in herinnering blijven. Judith M. Baljet Maud Smeets Huub Smeets Correspondentieadres: Rathausstrasse 13 65795 Hattersheim am Main Duitsland Door de huidige omstandigheden zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op 20 november. Martha Emma Venekamp-Vogel M.K. de Nooijer Marien Leven is sterfelijk, Liefde is onsterfelijk. En de dood is alleen maar horizon, De horizon mag nooit het einde zijn van het gezichtsveld. Rust in vrede. Ter herinnering aan ik Vogelwaarde, 17 december 1954 t Goes, 14 november 2020 Hij werd 65 jaar. Ma en Pat Lambert Han en Anneke Lambert Nichten en neven Achternichten en achterneven Correspondentieadres t.a.v. Familie Lambert, Oostelijk Bolwerk 664, 4531 GW Terneuzen Wij gedenken hem in dankbaarheid en hebben in besloten kring afscheid genomen van Tony. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten donderdag 19 november 2020 PM Batavia 22-3-1938 Uithoorn 16-11-2020 Namens de Fam. Vogel George, Netty, Ruud, Jo, Frans, Albert, Juul en Eus -Selamat tidur- Onze lieve zus is rustig ingeslapen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en opa-opa weduwnaar van D.L. de Nooijer-Kervink 9 oktober 1934 13 november 2020 Martin en Anita Bas en Laura, Pepijn Kim en Alessandro Mariëtte en Rob Stephanie en Martijn, Lise Mark Correspondentieadres: Boulevard de Ruyter 216,4381 KH Vlissingen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het team van WVO Zorg, hospice Ter Reede, voor de goede zorg en begeleiding. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45