12 FAMILIEBERICHTEN Johanna Cappon-Cruson OVERLEDEN Rudi de Caluwé Luciënne de Cock-Joos Luciënne Stephanie Leen van Dam Mark de Bakker Mark de Bakker Mark de Bakker "De Heer is mijn Herder" Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze moeder, schoonmoeder en oma. Wantje sinds 27 juni 1989 weduwe van Jannes Pieter Cappon Cadzand, 3 juli 1913 t Breskens, 13 november 2020 Cadzand: Joop Elly Cappon-Cornelis Breda: Stefan en Eva Zuidzandseweg 22 4506 HC Cadzand Onze speciale dank aan het verzorgend personeel van Goedertijt te Breskens, voor hun liefdevolle en perfecte verzorging. De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden. Rudi de Caluwé ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Adriana Catharina Geilleit-Vermunt weduwe van Herman Geilleit Zegge, 23-5-1927 Terneuzen, 14-11-2020 Haar leven werd gekenmerkt door eenvoud, zorgzaamheid en liefde. Gent Mare en Slawka Jessica en Matthew - Tessa Ruben en Claudia - Noah Terneuzen Marianne en Jaap Robbe en David Timf Esther Terneuzen Karei en Karien Erik - Noa en Erik jr Suzan en Hans - Yara, Sofie Sittard: Ad en Yolande - Tobias Correspondentieadres: Rivierenpark 53 4535 EJ Terneuzen Het afscheid vindt plaats in familiekring. Petrus de Cock echtgenoot van Nicky van Dam-van de Sluis Firmin Nobus dinsdag 17 november 2020 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mark was van 2006 tot 2017 in dienst van Perspecto en verbonden aan de Bovenschoolse Ondersteuning en aan onze SBAO De Brug in Hulst. Wij herinneren Mark als een geëngageerde collega die altijd nauw betrokken was bij de kinderen, de collega's en het onderwijs in de klas. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeurenraad en medewerkers Onderwijsgroep Perspecto, namens deze G.F. Langeraert, Bestuurder a.i. Met verslagenheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van Namens alle leden van Sportclub Dinsdagavond Andries Klaassen Erg verdrietig en geschrokken zijn we door het veel te vroege overlijden van Echtgenoot van onze collega Marga Baecke. We wensen Marga en de kinderen heel veel sterkte in deze dagen van afscheid en rouw, maar ook bij het missen van Mark in de verdere toekomst. Collega's, leerlingen en ouders van SBO De Springplank Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze oud-collega, Rudi was jarenlang chauffeur bij de Zeeuwse Reinigingsdienst B.V. (ZRD). Helaas heeft Rudi door zijn ziekte nauwelijks kunnen genieten van zijn welverdiende pensioen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, verdere familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers van de Zeeuwse Reinigingsdienst B.V. (ZRD) Mijn leven was fijn, dank aan allen die mijn leven hebben verrijkt en mij gelukkig hebben gemaakt... Rudi Wij mochten je begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dat wij dit samen voor jou konden doen. We namen afscheid van mijn man en maatje, onze papa, schoonvader en opa echtgenoot van Rita Geyssens Oostburg, t Oostburg, 9 augustus 1953 13 november 2020 In de tijd daartussen kregen wij drie dochters en twee zonen en zes fantastische kleinkinderen Rita Veronique en Ruud Laura, Jeffrey, Jelte Christophe en Lieneke Micha, Rubin Patricia en Kim Fabian en Roxane Anne en Yannick Mick Een speciaal woord van dank aan dokter de Bruijckere, dokter van Dijk en medewerkers van afdeling B2 van ZorgSaam Terneuzen. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Stadhouderslaan 6,4501 KE Oostburg ZV Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve moeder weduwe van Kield recht, 25 juli 1937 t Koewacht, 14 november 2020 Nieuw Namen: Gonda en Marco Toby'& Correspondentieadres: Smetstraat 2a, 4568 AL Nieuw Namen In verband met de maatregelen van het RIVM zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van WZC De Lange Akkers voor hun liefdevolle zorg en goede begeleiding. Midden in 't leven nog zoveel te geven Ideeën en plannen te over in één keer voorbij Lieve Leen je was een kei enig in je soort Wij zetten ons leven in jouw gedachtenis voort Erg verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, zoon, broer en oom Axel, Terneuzen, 20 oktober 1960 14 november 2020 Nicky, Bruce en Jessica Ciska en Dré Petra, Davey en Inge, Branco, Robbie en Charlotte Correspondentieadres: Spui 24 4571SL Axel De crematieplechtigheid, zal in familiekring plaatsvinden. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Breskens: Ronny en Mariska Joëlle Breskens, november 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55