FAMILIEBERICHTEN 13 Ingeborg Catharina Maria 'Inge' IJspelder - Koek Inge Gilles Julien Schaalje Pieter Adriaan Minnaard "Jouw onvoorwaardelijke liefde als mijn mooiste herinnering" Onze lieve, zorgzame en sportieve echtgenote, moeder en grootmoeder is na een intens ziektebed overleden Petronella Johanna Prince-Geense Nellie Goes, 24 november 1941 Middelburg, 13 november 2020 Abby Angelien Perry en Leo Jelten en Phyllis Correspondentieadres: Beenhouwerssingel 13,4331 MD Middelburg De herdenkingsplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 21 november op de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Ria van Poelje-Bakker 16-101941 +12-112020 Wij zijn super verdrietig dat wij na een oneerlijke strijd zo snel afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en aankomend oma 31 augustus 1960 t 13 november 2020 André Uspelder Mennot Maaite en Auke Sjors en Angela De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Wilhelminastraat 5, 4424 BA Wemeldinge Till we meet again. Dag lieve schoonzus Marja, Dineke en Irene en de kinderen 13 november 2020 Inge IJspelder Piet Minnaard In plaats van kaarten Het afscheid is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar. Verdrietig delen wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Terneuzen, 16 augustus 1931 Middelburg, 15 november 2020 L.F. Schaalje - Huysmans Gilles en Katinka Jean Pierre (in liefdevolle herinnering) Irene en Tonnie Richard (in liefdevolle herinnering) Klein- en Achterkleinkinderen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom "locatie Buitenrust" voor de goede zorgen. Buitenruststraat 69 4337 EK Middelburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Inge IJspelder COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten dinsdag 17 november 2020 PM Tot ons groot verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Maat en Rinus van Westen-Bakker Piet en Matty Bakker-Fraassen Bep en David Vermerris-Bakker (in herinnering) Joke Bakker Aad en Roel de Bruin-Bakker Nelleke en Herman Fluit-Bakker Hans en Marnel Bakker-Geelhoed Heieen en Martin den Heyer-Bakker Neven en nichten. Onwerkelijk dat ze er niet meer is. Onze collega van team Wemeldinge. Ontzettend lief voor cliënten. Zo trots dat ze oma zou worden. Wat gaan we haar missen. Namens medewerkers en cliënten Cederhof, Inge van den Boomen Tot op het laatst betrokken bij allen die hem lief waren, is overleden onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Jacoba Jasprina Snoep sinds 3 juli 2010 15 april 1922 Veere 13 november 2020 Arnemuiden: Wim en Diana Minnaard-Balk Jarno en Kaylee Wilco en Rubey Arnemuiden: Dirk Minnaard Overslag: Els en Arjen Canrinus-Minnaard Boudewijn Jeppe Lewedorp: Heieen Minnaard en Jan van Nieuwenhuijsen Elias Jaromir Correspondentieadres: Hengst 17 4341 MT Arnemuiden Vanwege de huidige omstandigheden nemen wij afscheid in besloten kring op vrijdag 20 november 2020 om 11.00 uur. Deze bijeenkomst is te volgen via een livestreamverbinding op www.hjobse-uitvaart.nl Heden is overleden onze biljartvriend Biljartvereniging Arnemuiden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen onze collega André IJspelder, verdere familie en vrienden heel veel sterkte bij dit verlies. Directie en medewerkers Syntess Software Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45