Johannes Pieter Grim 12 FAMILIEBERICHTEN Johanna Cappon-Cruson O Saar Meliefste Saar Geldof - Meliefste -JAN- OVERLEDEN Ingel van den Boomgaard Ingel van den Boomgaard "De Heer is mijn Herder" Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze moeder, schoonmoeder en oma. Wantje sinds 27 juni 1989 weduwe van Jannes Pieter Cappon Cadzand, 3 juli 1913 t Breskens, 13 november 2020 Cadzand: Joop 8c Elly Cappon-Cornelis Breda: Stefan en Eva Zuidzandseweg 22 4506 HC Cadzand Onze speciale dank aan het verzorgend personeel van Goedertijt te Breskens, voor hun liefdevolle en perfecte verzorging. De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden. Wim Cevaal ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Adriana Catharina Geilleit-Vermunt weduwe van Herman Geilleit Zegge, 23-5-1927 Terneuzen, 14-11-2020 Haar leven werd gekenmerkt door eenvoud, zorgzaamheid en liefde. GentMare en Slawka Jessica en Matthew - Tessa Ruben en Claudia - Noah Terneuzen: Marianne en Jaap Robbe en David Timt Esther TerneuzenKarei en Karien Erik - Noa en Erikjr Suzan en Hans - Yara, Sofie Sittard: Ad en Yolande - Tobias Correspondentieadres: Rivierenpark 53 4535 EJ Terneuzen Het afscheid vindt plaats in familiekring. 25-04-1930 114-11-2020 Rudi de Caluwé Wat was je sterk en arbeidzaam Wat heb je voor ons allen klaargestaan Flink wasjij je hele leven Moedig ben je tot het einde gebleven Flink wil je nu dat ook wij zullen zjjn Maar afscheid van jou nemen doet zp'npijn Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen en voor alles wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame (schoon)vader en trotse opa 's-Heerenhoek, 15 maart 1931 Goes, 13 november 2020 Lewedorp: Betsie Grim-van den Dries Lewedorp: Plonie en Jan Goes: Cobie en Charley Thomas en Isis Isabel (in liefdevolle herinnering) Onze dank gaat uit naar SVRZ De Bevelanden voor de goede zprg en begeleiding. Correspondentieadres Familie Grim Nieuwe Kraaijertsedijk 14 4456 NP Lewedorp Gelegenheid tot afscheid nemen is mogelijk op donderdag 19 november van 19.00 uur tot 20.00 uur bij Monuta Goes, Scottweg 1. In verband met de maatregelen van het RIVM vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in besloten kring. dinsdag 17 november 2020 PM Intens verdrietig zijn wij, door het overlijden van onze lieve jongste broer, zwager en oom Dat God de kinderen, kleinkinderen en Gerda nabij wil zijn, dat ze kracht en troost mogen ontvangen om dit verlies te dragen. Kruiningen: Marie en Adri Kole - van den Boomgaard Kinderen en kleinkinderen Tot ons verdriet moeten we afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Jan en Tanny van den Boomgaard neven en nichten We wensen Gerda, Fernand, Cléon, Petra, Leon en kinderen veel sterkte toe. Yerseke, november 2020 Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze collega Wim is ruim 13 jaar als buschauffeur voor ons bedrijf actief geweest. Door weer en wind konden wij op hem rekenen. De herinnering aan het rustige en hulpvaardige karakter van Wim zal in onze gedachten blijven. Ons medeleven gaat uit naar Rina, Mariëlle, Ruud, Maud en familie. Directie en medewerkers AMZ Borssele De Muynck Techniek U omsluit mij van achter en van voren U legt Uw hand op mij. Wonderlijk zoals U mij kent, Het gaat mijn begrip te boven. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, delen we u mede dat onze zus en schoonzus is heengegaan weduwe van Louw Geldof Rie f Meliefste Iman f en Corrie Korshuize-Meliefste Gerard f en Nel Mandemaker-Meliefste Jan f en Mien f Poppe-Meliefste Piet f en Francien Louwerse-Meliefste Kees f en Truus Meliefste-Spruijt Wim en Joke Hoek-Meliefste Bart en Nellie f Meliefste-Sleeuwenhoek Dave en Nelie Jackson-Meliefste Correspondentieadres: Mevrouw C. Korshuize Middenhofsingel 25 4388 AN Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Getijdemolen, alle zorg medewerkers van Hof 't Seijs en het Sint Jans Hospice de Casembroot die haar liefdevol verzorgd hebben in haar laatste levensfase. In verband met de regelgeving over het coronavirus zullen de afscheidsdienst en de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst volgen op 21 november om 11.15 uur via de livestreamverbinding op www.hjobse-uitvaart.nl Met verdriet nemen wij afscheid van onze schoonzus In liefde gedenken wij degenen die ons zijn voor gegaan. Familie Geldof Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze oud-collega, Rudi was jarenlang chauffeur bij de Zeeuwse Reinigingsdienst B.V. (ZRD). Helaas heeft Rudi door zijn ziekte nauwelijks kunnen genieten van zijn welverdiende pensioen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, verdere familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers van de Zeeuwse Reinigingsdienst B.V. (ZRD) 6

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44