<3? FAMILIEBERICHTEN 17 Martha Carolina Sarioa Dag liefste oma, Corry 'Wij staan altijd voor u klaar.' OVERIGE BERICHTEN He knows my name Yes, He knows my name And oh, how He walks with me Yes, oh, how He talks with me And oh, how He tells me That I am His own Met liefde heb je voor ons geleefd en gezorgd. Nu moeten we met veel verdriet afscheid nemen van onze geliefde en zorgzame mama, zus, schoonzus, oma en mama Corry -CORRY- In de leeftijd van 62 jaar Marwyah Eric Meloï Milano, Laurén Manoah Hans In liefdevolle herinnering papa, mama, Jimmy Frans Rachel Ralph, Melissa Martin, Zewon Mojca, Yaël, Noah, Daud, Izaac, Naomi, Cathelijne, Sophie Isaiyah, Raëll, Emmy Efraïm Lena Anita Frank Noes Debby Jonas Tonny Hanny Edwin Lieneke Mark Goes, 8 november 2020 Correspondentieadres: Prinsenstraat 31 4381 AX Vlissingen Woensdag 18 november zullen wij mama na de uitvaartdienst in besloten kring naar haar laatste rustplaats brengen. We zouden het fijn vinden als mama door een erehaag gereden kan worden op weg naar haar laatste rustplaats, om 11.30 uur vertrekken we vanuit kerk Bethlehem, Rijnstraat 40, 4335 KJ Middelburg. U kunt zich daar opstellen. De uitvaartdienst is te volgen via https://youtu.be/Vyb4Cj9zfQY op woensdag 18 november vanaf 9.30 uur. MLOK MELMELIUPLER LAPNA NORTARWO KALWETA We love you voor altijd en eeuwig Kusjes Laurén Manoah Corry Sarioa Dag Corry Lieve vriendin met je mooie gulle lach. We zullen je vreselijk missen. De mutsenclub: Floor Ilse Ellen Rika Anita Charlotte Solange Wij wensen Marwyah, Meloï en verdere familie heel veel sterkte toe. Wij zijn verdrietig door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Sjaak van 't Westeinde Wij wensen Sonja, Pieter, Barbara en LiChen veel sterkte toe. Namens familie Menheere Onverwachts valt het overlijden van ons lid en oud-bestuurslid Sjaak van 't Westeinde Wij wensen Sonja, Pieter, Barbara en Li Chen heel veel sterke toe de komende tijd. Bestuur en leden Watersportvereniging Ellewoutsdijk i U geeft rust in mijn ziel Door alles heen, door alles heen Heer, kijk ik naar U Kijk op, laat los Ik vertrouw op U Lieve zus, tante en oma, Wij hebben samen lief en leed gedeeld, je was er altijd voor ons. Wij moeten hier op aarde verder zonder jou, met het geloof dat je nu bij onze lieve Heer, papa, mama, Jimmy en Frans bent. wij houden van je Selamat jalan Keluarga besar Noija Het Zeeuwse Land DEIA donderdag 12 november 2020 PM Laliuft Een groot gemis, een groot verdriet. Maar herinneringen, vergeten wij niet. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter/-zus en tante Selamat tinggal Corry sayang. Pa en Ma van de Velde Ronald en Cindy de Lange - van de Velde Myrthe en Mike, Jerzyen Gianinni Rolf en Renske van de Velde - Breeman Lotte, Tijl Marco en Astrid van de Velde - de Leeuw van Weenen Rafaël, Danilo Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45