Jf 12 FAMILIEBERICHTEN Sina Corstanje - Louwerse Dag lieve oma Jacob Jan Bosman ADRIAAN JAN GEUZE Jan Willem Meulbroek Jan Willem Meulbroek Jan Willem Meulbroek Jan Willem Meulbroek JOHN DE HAZE Adri Geuze - Jaap - OVERLEDEN "Ik bouw op U." Edith Gilling Cherry Na een lang en zorgzaam leven is rustig van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma 'flat". sinds 10 oktober 2010 weduwe van Jacobus Corstanje Serooskerke (W) 14 april 1923 Middelburg 6 november 2020 Leendert en Paula Cees (in dierbare herinnering) en Marianne Sary Hanny Carolien en Leo Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn iedereen die voor onze moeder en oma heeft gezorgd, enorm dankbaar. Correspondentieadres: Briljant 19 4337 ME Middelburg In verband met de huidige regelgeving zal de dankdienst voor haar leven in familiekring worden gehouden op vrijdag 13 november om 13.30 uur, waarna zij herenigd zal worden met haar man in hun graf. Wel is het mogelijk deze dienst rechtstreeks te volgen via de volgende link: https://start.memoriam.tv/SED 1-C834 "Met haar verliezen wij het eerste woord dat we konden zeggen. Benoïte Groult We zijn dankbaar dat u zo lang bij ons was. We zullen u missen. Edwin, Mandy, Chris, Suzanne, Iris, Rob, Yvonne, Eveline, Rutger, Freek, Julia, Thijs, Anouk, Softe, Isis, Sepp, Matteo, Rueban, Thom, Quinten, Teun, Pepijn en Siem Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze gewaardeerde oud-collega Johnny was vele jaren werkzaam als Algemeen medewerker bij de Stortplaats in Vlissingen-Oost. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde en loyale collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen en klein kinderen, naaste familie en alle mensen die dicht bij John hebben gestaan. Namens de Directie en medewerkers Indaver Nederland De afscheidsdienst vindt in familiekring plaats. Wij wensen tante Corrie en haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het overlijden van haar man, hun vader en opa, onze zwager en oom Jannemarie Blok-Dek Derek Annelies Elise en Frank lis op en zo ist hoed Verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is, geven wij u kennis dat mijn vader en mijn opa is overleden sinds 20 september 2011 weduwnaar van Jozina Ars 30 januari 1925 - f 5 november 2020 Rina Bosman Chris-Jan van Liere Wij zijn geraakt door de liefdevolle verzorging van Jaap in Ter Reede, woning 14. Dank hiervoor. Correspondentieadres: Coudorpseweg 10,4438 AL Driewegen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Stil van verdriet en vol bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan en afscheid heeft genomen van alles wat hem dierbaar was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en trotse opa ADRI Echtgenoot van Cornelia Johanna Blok Wissenkerke, 20-07-1942 Goes, 05-11 -2020 Corne Hans Yolanda Manon en Stephan S? Janine Martin Correspondentieadres Familie Geuze Burg Vogelaarstraat 4 4416 BP Kruiningen Mari Lena (Riet) Klap-Drijgers 7 - 5 -1973 6 -11 - 2020 Kitty dinsdag 10 november 2020 PM r We hebben onze moeder samen met onze vader teruggebracht naar Zeeland. Weduwe van Piet Klap Saskia, Sonja, René en kleinkinderen Corr: 2de Westerparklaan 110,3544 VR Utrecht Tot ons groot verdriet is plotseling van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Goes Helen en Harry Vincent Correspondentieadres: Korte Marnixkade 3-11 1013 HV Amsterdam e-mail: helenm@tiscali.nl In verband met de omstandigheden rond het coronavirus, zijn we genoodzaakt in besloten kring afscheid van Jan Willem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. X Voorbij, zomaar opeens voorbij We zijn verdrietig om het plotselinge overlijden van onze neef We leven mee met Kitty, Helen en Harry en Vincent Karin en Bram Janneke en Mattijs Paul en Laura en kleinkinderen Wim Gert -Jan en Rianne Jan-Marien Gerard en Akvile len en Til Jelle en Marjolein Bas Wim en Irma Thomas Wouter Met verslagenheid en verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons (bestuurs)lid Wij zullen zijn vriendschap en inzet missen. Bestuur, leden en koorleiding ZEEUWS MANNENKOOR Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijd collega. Namens Directie en collega's van Timesavers International B.V. Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44