_17 9 Anna Leuntje Cornelia Hanekamp-van de Vreede Kees van de Kreeke »ij groot verlies Alexandra Markusse Uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl 0113 214 291 OVERLEDEN Annie OVERIGE BERICHTEN "Want de HERE zelf zal vóór u uit trekken, Hij zelf zal met u zijn, Hij zal u niet begeven en u niet verlaten; vrees niet en word niet verschrikt. Deuteronomium 31:8 Op 6 november 2020 is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder. Echtgenote van Johan Carel Hanekamp Kloetinge, 20 oktober 1929 - Goes, 6 november 2020 Johan (Carel) Willemijn en Herman Jaap en Winie Marieke en André Carlien en Johan en kleinkinderen en achterkleinkinderen Beukenstraat 190 (Kamer 1019) 4462 CB Goes Het afscheid en de dienst van Woord en Gebed vinden in besloten kring plaats. Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend, eerst als diaken en later als koster, moeten we afscheid nemen van Wij zullen zijn inzet, maar vooral zijn vrolijke noot erg missen. We wensen Heieen, Jacco en Rinze, Rajesh, Cenzel en Manu heel veel sterkte en Gods nabijheid toe in de komende periode van gemis. Namens de Hervormde Gemeente Yerseke, ds. W.J, van de Griend, predikant mw. L.A.S. van Stee-Kolff, scriba COLOFON Familieberichten maandag 9 november 2020 PM "De Heer is mijn Herder..." Onze lieve, zorgzame, dappere moeder en oma is, voor ons onverwacht, door engelen naar haar hemelse Vader gedragen. Sinds 22 december 2010 weduwe van Johannes Pieter Louwerse Serooskerke (W.) 25 juni 1934 Vrouwenpolder 5 november 2020 Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en bidden om kracht en troost in de komende tijd. Dordrecht: Joop Louwerse Oostkapelle: Hannie&André Dees-Louwerse Johan Lisanne Arjan Patricia Middelburg: Lianne Louwerse Kampen: Bram Pauline Louwerse-Hendrikse Sander Josephine Pieter Jan Madeleine Christian Anne Jorina Nynke Correspondentieadres: Hannie Dees-Louwerse Wijkhuisweg 8 4356 RC Oostkapelle Gezien de huidige omstandigheden zal de afscheids- dienst in besloten kring plaatsvinden. Op woensdag 11 november om 13.00 uur kunt u de dienst volgen via www.kerkdienstgemist.nl. (Gereformeerde kerk Vrijgemaakt Vrouwenpolder). Vol verdriet, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Pieternella Cornelia Snijders- Willeboordse Nelly Addy en Henk de Wit- Willeboordse Cees en Marijke Willeboordse-Volker Piet en Ineke Willeboordse- de Vlieger Adrie en Mieke Willeboordse- Brouwer Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. ac

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29